İdrar yanması neden olur nasıl geçer

N

Nalansdfs

Forum Okuru
İdrar yanması neden olur nasıl geçer
İdrar yanması neden olur nasıl geçer bitkisel çözüm

Merhaba

11 gündür idrarım da hafif hafif başlayan kimi zaman çoğalan bir idrar yanması mevcut. bol su içiyorum ama geçmiyor. İdrarda yanma neden olur sebepleri nelerdir . Bu idrar yanmasını nasıl geçireebilirim doğal bitkisel bir şeyler tavsiye eder misiniz.

Merhaba Nalan

İdrar yanmasının acısı dayanılmaz olur bilirim ama mutlaka çaresine bakmalı ya da geçmiyorsa doktora gitmelisin aşağıdaki linkte sebepleri detaylı olarak yazılı ama ben kısaca idrar yanmasının sebebini idrar yollarında enfeksiyondan kaynaklandığını söyleyebilirim ama bunu kesin olarak demiyorum tabi ama genelde görülen bu değilse bir sürü sebepleri var şeker hastalı bile başlı başına sebeptir idrar yanmasında. ben sana bitkisel çok müthiş bir öneride bulunmak istiyorum . kurultulmuş avakado yaprağı . Aktardan avakado yaprağı alıyorsun. 10-12 tanesini orta boy tencereye koy ve yarısına kadar su koy ve kaynat aç karnına günde üç kez iç idrar yollarını temizleyecek enfeksiyonu tedavi edecektir aynı zamnan da kum ya da taş varsa onları da düşürür bilgin olsun.. Geçmiş olsun.

Aşağıdaki linki detaylar için inceleyebilirsin

Geri