İdrarım kahverengi ve için de sanki bir şeyler var

A

<<<<AsYa>>>>

Forum Okuru
İdrarım kahverengi ve için de sanki bir şeyler var
İdrarım kahve rengi ve için de sanki bir şeyler var ne yapabilirim bitkisel tedavi

Merhaba

Dünden beri idrarımda ciddi bir renk değişikliği oldu Acaba istediğim şeylerden mi kaynaklanıyor bayağı kahve içmiştim ondan mı oldu hafif de yanma var .İdrarım kahverengi oldu sanki içinde de bir şeyler varmış gibi geliyor bana. Acaba ne olmuştur içtiğim şeyler mi etkili oluyor hafifte bir yanma oluyor idrarımı yaparken idrarımı yapmadığım zamanlarda . Yani normal zamanlarda bir yanma falan olmuyor. Sadece idrarımı yaparken yanma oluyor . Ve dünden beri de böyle kahverengimsi bir renk almış durumda Sanki içinde de böyle minicik tortular gibi bir şeyler var öyle görüyorum .Ne yapabilirim doktora gideyim mi ne önerirsiniz bitkisel bir şeyler tavsiye edebilir misiniz

Tatlım merhaba

Şimdi senin yazdıklarını okuyorum da yazdıklarına bakarak idrarında neler olduğunu neden kahverengi olduğunu kesin bir şekilde söylemek imkanı yok. Ancak tahminde bulunabilirim O da bir kesin bir şey değil sağlık konusu tahminlerle götürülebilecek bir konu değil ama sana birkaç şey önerebilirim onları yaparsın bir iki gün baktım geçmiyor o zaman doktora gidersin. Doktor muayene eder testler verir idrar testleri verir. Ne oldu ortaya çıkar. Muhtemelen idrarda yanma varsa enfeksiyon da vardır idrar rengi değişiyorsa büyük ihtimalle idrar yolları enfeksiyonu vardır . Eğer idrar içerisinde bir şeyler görüyorsan bu ayrı bir konu böbrek taşları döküyor olabilirsin kum döküyor olabilirsin bu idrar yaparken biraz acı vermesi lazım eğer acı veriyorsa yanma hissi ile birlikte büyük ihtimalle kum döküyorsundur.

Sana bir tavsiyede bulunayım idrar yolu enfeksiyonları için avakado yaprağı alıyorsun aktardan 5-6 tane avakado yaprağını yaklaşık 1 litre suda kaynatıyorsun ılımaya bırakıyorsun ılıdıktan sonra her gün en az 3 kez birer bardak aç karnına içiyorsun. Bu idrar yolu enfeksiyonlarını tedavi edecektir.Avakado yaprağı idrar yolu enfeksiyonlarına birebir gelir kum döküyosan komple boşaltılacaktır temizleyecektir sağlığına büyük ihtimalle kavuşacaksın . Ama dediğim gibi bir iki gün içerisinde bu şikayetlerin de bir gerileme olmazsa mutlaka doktora gitmeni tavsiye ederim.

Geri