İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

fatoşşş cimdik çorbası da ne tarif tarfi :D:D

mavi kelebekimmm siz dudmaç çorbasını nerden biliyosnuz :D:D

gelelim benim mönüye :D:D

etli patlıcan Kebabı
pilav
bol salata
buz gibi kolaaaaaaaa:zonked:
he bide canım yoğurt çekiyo yaaa :D:D bu gün çorba yapmadım ayy dün bide irmik yaptım gene :D:D ama bu defa şerbeti az geldi yaf azcık daha olsa daha güzel olcakmıştı ama yine de enfes :D:D

hee bide ben bu gece sahura kalkamadım acaip derecede susadım acıktım pilim bitti şaftım kaydı :S:S:S :zonked:

asım tutmac corbasını hazır alıyorum bede bılmıyorum ama tadı cok guzel erıstelı falan bayılıyorum ona esımde cok sever yanı hazır alıyorum

bizde o kadar yenmiyor... insan patlayacak gibi oluyor... öyle deyilmi.....

önce ezogelin corbasi, yaninda hosaf ve salata ve bol su

sahur ise hep ayni.... makarna az ketcapli ve bol su

günde 1,5 litre icmeye gayret gösteriyorum

asım tutmac corbasını hazır alıyorum bede bılmıyorum ama tadı cok guzel erıstelı falan bayılıyorum ona esımde cok sever yanı hazır alıyorum

Tutmaç çorbasının adı bizde değişik, yoğurtlu hamur çorbası deriz, Asi bizim oralarda Ramazanın baş çorbasıdır, bence duymuşsundur. Ramazan evveli tavla zarı iriliğinde hamur kesilir. Mercimekle pişirilir. İçine sarımsaklı yoğurt karıştırılır ve servis yaparken üstüne tereyağında kızdırılmış pulbiber nane karışımı dökülür ve yerken bayılınır hahaha

evet titanım aynen öyle cücüklü yaniiiiii:oppucuk:güzel oluyomuşşşşş
e tabiiiii suyun yerini tutmaz cnm benim........

Lavi ben çok yaparım, gel buyur :D:D

Amma velakin yine de suuuuuuuuu :D:D

tıtanım agzımını sulandırdın ole bı anlatıyosukı ohh sarımsaklı yogurtlu ımmmmmm annemde yapar ondan ama ben bılmem :D:D

Geri