İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

Bizde dün kü yemekler duruyor, yalnız çorba ilave edeceğim, ünkü çorbamı sahurda bitirdiler :D:D

Tavuklu şehriye çorbası, zeytinyağlı patlıcan, etli kuru fasülye, salata, pilav, buz gibi suuuuuuuuu, zararlı asitli içecekler ve küçük delikanlıma meyvesuyu :D:D Asla zararlı asitli içecekler içmez :D:D

oh tıtanım afıyet olsun o delıkanlıya ama bızımkıde yemekte sadece asıtlı ıcecekler dıkkatını ceker baska yemekten gram bısey yemez bende nafsını kor etsın dıye az bısey verıyorum malesf:(

bugunku yemegımı annmelrde yaptım arkadaslar sagolsun hıc bukadar doymamıstım :D:D
mercımek corbası
dolma bıberı ustune sarımsaaaaaaaaaaaaaklı yogurt ımmmm
yanına tavuk kızartmaaa
ardından cevıszlı ırmık helvası
salata bol asıtlı ıcecekler
allah razı olsun annemden:D:D sızede afıyet olsun

oh tıtanım afıyet olsun o delıkanlıya ama bızımkıde yemekte sadece asıtlı ıcecekler dıkkatını ceker baska yemekten gram bısey yemez bende nafsını kor etsın dıye az bısey verıyorum malesf:(

Bizimkinin en sevdiğim huylarından biri inan ağzına damla sokmaz asitli hiçbir içecek, midesi bulanıyormuş, ne güzel :D:D Sen de bari sulandırıp ver mavi hiç olmazsa :)

bugunku yemegımı annmelrde yaptım arkadaslar sagolsun hıc bukadar doymamıstım :D:D
mercımek corbası
dolma bıberı ustune sarımsaaaaaaaaaaaaaklı yogurt ımmmm
yanına tavuk kızartmaaa
ardından cevıszlı ırmık helvası
salata bol asıtlı ıcecekler
allah razı olsun annemden:D:D sızede afıyet olsun

Ohh anneciğinin ellerine sağlık, biber dolmasına bizim gibi sarımsaklı yoğurt döküyorsunuz ha, işte damak tadı diye buna derim ben, çoğu kimse bilmez :tik:

bugünkü menümü gecikmeli olarak yazıyorumm canlarımmmm..patlıcan ve biber dolması,mercimek çorbası,cacık.....tatlı olarak sadece dondurma hafif olsun diyeeee...suuuuu tabiki.....buzzzz gbiii hemde....

Bizimkinin en sevdiğim huylarından biri inan ağzına damla sokmaz asitli hiçbir içecek, midesi bulanıyormuş, ne güzel :D:D Sen de bari sulandırıp ver mavi hiç olmazsa :)

Ohh anneciğinin ellerine sağlık, biber dolmasına bizim gibi sarımsaklı yoğurt döküyorsunuz ha, işte damak tadı diye buna derim ben, çoğu kimse bilmez :tik:

tıtanım sarımsaklı yogurdun uzerıne az bı yag kızdırıyorum harıka oluyo yaaa bayılıyorum hem cok saglıklı yemek ayrıca oglun ne guzzel sevmıyo darısı bana bızımkı sulandırınca sevmııyo yanı tadı olmuyo dıye ıcmıyo cok az verıyorum napıyım tıtanım saol canım :)

Geri