ıhanetın böylesi :(

çok tsk ederım ve cok haklısın cnm benım aksıne bılıyormusun melegım evden dısarı cıkmıyorum odama kapanmıs durumdayım gunde yedıgım bır dılım ekmek baska bırseyde yıyemıyorum :(( hastalnıcam bu gıdısle bılıyorum ama bunları ıstem dısı yapıyorum :( onu cok sevıyorum hala bu yuzdende kendımden nefre t edıyorum onu affetmeyı öle cok ısterdımkı ama gerı donse bıle affedemem bılıyorum bunu yapamam :( zaten gerıde donmuyor ben 1 gun duramıcak derken 1 ay oldu :((

canım sağlığın herşeyden önemli,yarın bigün Allah korusun sağlına birşey olursa kimi suçlayacaksın.kendim ettim kendim buldum diceksin.son pişmanlık fayda etmiyor.eve kapanmak da çare değil,evde durdukça çok daha fazla düşünürsün,çık dışarı dolaş.kendini yanında iyi hissettiğin arkadaşlarınla takıl biraz.gerçekten güvendiğin kişiye anlat içine geçiyosa nden.içine attıkça daha da sıkılırsın.konuşabildiğin kadar yorulana kadar konuş,konuş ki rahatlayasın.geçmişte yaşadığın gerçekten seni mutlu eden olayları düşün,biraz olsun gülümsediğini farkediceksin.geçmişle yaşa demiyorum ama,şu zamanları atlatana kadar güzel şeyleri düşün.

Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi..

Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi..Ve yazmaya yürek dayanamazdı asla..
Kim görmüştür bu kadar kansız bir cinayet..?Arkasında izler bıraksada bulunamayan katili..?
Koskoca ay bile şahit edilirmi yalan aşka..?Yada hiç üstüne yeminler edilirmi daha büyütülmemiş bir küçük sevdaya..?
Hiç olmadığını bildiğimiz bir yerde yaşanırmı sevda..?Yada sözler söylenirmi öylesine bomboş bu soğukta..?
Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi..Bir yazar düşünemez böyle kirlenmişliği..
Giden gittiğiyle kalır uzakta.. Herşeye rağmen masum yaşamaya çalıştımsada,Kalbimden tutupta beni asmaya kalktın dar ağıcına..
Hiç bir insan bile bile inanamaz yalana..
Göz yummak gerekir,sabır gerekir..Hatta o gözleri yok edip,sabırı taşırmak gerekir..
Bunu yapmak elbette marifet değildir.. Daha bu sabah açtırmış olduğum çiçeklerden yana baktımda sana..Hala güzelliğin çıkmıyor ortaya..
Sadece kalbimden baktığımda sana,masum görüyorum hala..Hiç hiçliğe ağlamamıştım,bu sabahta bunu keşfetmişim aslında..
Bulamadığın,belkide hiç aramak istemediğin yangınlarım çıkıyor ortaya..Önce çiçekleri yanıyor,sonra bedenleri..
Bilirsin herşey sırayla bu hayatta..
Küçükten alıştırmaya başlarlar seni..Önce ayrılığa,sonra yüz üstü bırakılmaya.
Alışırsın sırayla..
Küçükken küçüktür dertlerin..Umurunda değildir dünya..
Büyüdükçe tadarsın acıyı,bu acı tat sana güzelliği anımsatmasada..
Hepsi sırayla..
Yaşıyorum acıyı ama sırası yok bende..Birdenmi büyüdüm ne..?Hep yanlışmı yaptım?
Yoksa baştanmı ayrılıklar yazıldı kaderime..? Böylesini bilmek acı versede içime..
Ayrılık kelimesini katmışlar ömrüme..Ve sen gidince anlıyorum bu kelime,basit değilmiş meğerse..
Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi...Ve hiç bir insan isteyerek inanmaz yalana..

Dudaklarım bu suskunluk mühürünü tanıyor..
Hiç bir insan acımadan canı,akıtamaz bu kadar gözyaşını.. Yazık değilmiydi onlara..?
O yürekten kopan dağılmalara..O inci beyazlığındaki saf,duru gözyaşına..
Neden hepsi mahkumdu kurumaya..?Şimdi yürek yenilerini akıtmak zorunda..
Gidişini anlattımda yağmura,inanırmısın o bile inanmadı bu duruma..
Olmaması gerekirdi aslında...
Ama ben tutamazdım seni daha fazla..
sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacaktır aslında..

Son düzenleme:
bu durum çok kötü meleğim depresyonun başlangıcındasın şuan
seneler önce aynı şeyi yaşadım senin gibi yemeden içmeden kesilmiştim boyum 1.75
48 kiloya düşmüştüm günden güne eriyor dahada kötüye gidiyordum,artık hiç bir şeyden zevk alamaz olmuştum hayat anlamsız ve boş tu.depresyon tedavisi görmüştüm tabi ilaç veriyorlar
ama iş inan beyinde bitiyor
sakın eve kapanma çık gez neolur
olan sana olur lütfen arkadaşım kendini düşün ve kendine önce değer ver
sakın eve kapanma daha çok bunalıma girersin bu durumu yaşayan çok iyi bilir

bak o durabiliyor ama sen duramıyosun o seni düşünmüyor ama sen her an onu düşünüyorsun o şuanda üzülmüyor ama sen paramparça oluyorsun.bi yararıda olmuyor bırak üzülme şu adam için..

gerçekten kötü bir durum Allah yardımcın olsun, bu konularda tecrübeli değilim ancak içimden yazmak geldi.sana tavsiyem yeniden ayağa kalman çünkü başka yolu yok, aksi durumda tek zarar gören sen olursun.dikkatini dağıtacak şeyler yapmalısın mesela kitap oku, kalabalık ortamlara gir, öyle yada böyle silkelen bunları da biranda yap herhangi bir zaman bekleme

meleklerım sızınde yaredımlarınızla artık acılara son dıyorum!! sımdı evden cıkıyorum kuaförume gıdıyorum vee eskı cımcıme kıs olup gerı donuyorum :)) anlastık mı

sane helallll !!! en ıyısını yapıosun tatlımm

bu hayatta bırazcıkta vurdum duymaz olmak gerekıyorr ,,,

hayatını yasa kendıne bak gez eylenn oh bee dimi yanıı !!!

meleklerım ben geldım :)) sacımı boyatıcaktım cok doluydu bı kac ıslemden gectım ama kac falan aldırdım :) yarında alısverıse verıyorum kendımı dıger gunde sacımı boyatıcam oh bee :d oda kımmıs hıh :) dımı meleklerım o benı kaybettı bırdahada asla bulamaz hıh :D sızı sevıyorummmmmmmmmm

Geri