ıhanetın böylesi :(

Slm canım:) Şimdi sana bişey anlatacağım ki haline şükretmen için.Eşimle büyük bir aşkla evlendik, bir kızımız ve iki erkek evladımız oldu 5 yıl önceye kaar herşey rüya gbiydi,sonra evet sonra 5 yıl önce eşim beni sanaldan bulduğu evli başka bi bayanla aldattı bende yakaladım, çok ayrılmak istememe rağmen bi türlü ayrılmayı kabul etmedi, seni sevyorum bu bir hataydı falan dedı onu asla affetmedım ama ayrılamadım da sanırım korkak davrandım 3 çocukla ne yaparım die neyse eşim il dışı görev için başka ile gitti ve gittiği yerde başka bir bayanla daha bu sefer reelde ilişkisi olmuş 4 gün önce onuda yakaladım:) 7 eylülde kurtuluyorum inş onu evden attım yüreğimdense 5 yıl önce atmışım şimdidaha iyi anlıyorum. Neyse ki evlenmeden önce öğrendin ve dünyalar tatlısı yavruların olmadan önce aydınlık bir yol açmış kaderin sana ya benim yerımde olsaydın...:)Görüyorsun ya her şeyde bir hayır var, şimdi tek düşünmen gereken seni haketmediği olmalı ve benim kadar geç kalmadan öğrendiğin için şükretmelisin..Kuzum o kadar gençsiniz ki hayatın ne sürprizler hazırladığını tahmin bile edemezsiniz. Lütfen yeryüzünde herşeyden önce kendinizin değerli olduğunu unutmayın yoksa bazıları gibi ( b e n ) çok geç öğrenebilirsiniz:) Umarım gönlünden geçen her dileğin avuçlarının içindeki gerçeğin olur. Ha bişey daha aldatan aldanandır (abla tavsiyesi):)

cok uzuldum benimde sana benzeyen bir iliskim vardi bosver uzulme deyecegim ama ben nekadar desemde bosver sen bosveremeyceksin ama sana tavsiyem herzaman ugrasacak biseyler yaratki kafandan atabilesin.herzaman bosvermeye bak sankide oyle bisey yasamamisin gibi davranmaya bak ZARARIN NERESINDEN DONERSEN KARDIR .bak sen hic olmasa evlenmeden biseylerin farkina varmisin ve donmusun ama ben nikah kiydim dugunume bir ay kala basima geldi BETERIN BETERI VARDIR.kolay bisey deyil ama yinede kendini toparlamali ve ona yikilmadigini ve hala daha dim dik ayaykta oldugunu gostermelisinki o senin gibi bir cevheri kaybetigine yansin.bak bana ben ayrilali 2 sene oldum yasadiklarimi kolay unutamadim ama onada yikildigimi yansitmadim hep ugrasacak biseyler buldum ve yavas yavas unutum gitti.simdi ayni mahalede oturmama ragmen ona karsi bisey hissetmiyr ve hatta onu gordgum de hic tanimadigim biri olarak goruyrm suana ben 2 aylik nisanliyim Allahima sukurler olsun boyle iyi insanlarda varmis diyorum dunyada ikisini kiyasladigimda simdiki nisanlimin yanindan bile gecemez o.sana diyecegim lutfen kendini topla uzulmekle hic bisey kazanamasin aksine senden cok sey gider.dilerim herseyi unutursun ve cok daha mutlu olacak birini bulursun hersey gonlunce olsun

Geri