İkiz Kız Bebek İsimleri harika isim arayanlara güzel isimler burada melekler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İkiz Kız Bebek İsimleri harika isim arayanlara güzel isimler burada melekler
ikiz kız isimleri, kız bebek isimleri, ikiz kız bebek isimleri uyumlu Bebeklere isim verilirken öncelikle onun o ismi sosyal bir statü kimlik olarak ömür boyu kullanacağını unutmayın... Bazı isimler bebeklik ve çocukluk döneminde çok yakışsa da yaş ilerlediği zaman biraz tuhaf kaçabiliyor. Bunları göz önünde bulundurarak ikiz kız bebeklerinize isim arıyorsanız sizlere melekler mekanı olarak bazı alternatif seçenekleri bu yazımız da sizler için paylaşıyoruz.
ikiz-kızlar.jpg

deniz ve defne niran....nida
deniz.....derin
IRMAK ve NEHİR
DENİZ ve ADA
GÜNEŞ ve DENİZ
ASLI ve SILA

NİL ve NAZ DURU ve BERRAK
ÖZÜM ve ÖYKÜ
eda-ece
nehir-ırmak
demet-başak
pelin-selin
Alya-Talya
Masal-Öykü
Masal-Gazel
Sesim-Rengim
Hayat-Ömür
Sima-Mira
özge- bilge
ece- ege
nil-naz
derya-denız
yağmur-damla
selin-pelin
ayça-tuğçe
eda-seda
serra-berra
masal&kumsal
Serpil - Serap
canan-candan
Elif-Esra
Damla ve yagmur
şevval-şimal
eda-seda
Ceylan -Pınar
Demet-Buket
Özlem- Hasret
ecrin-ceylin
idil-beril
doğa-deniz
Nehir-nil
ceren-ceyda
nisanur-öznur
deniz-derya
ceren-deren
Sinem - Didem
Selin - Selen
Canan- Candan
Sena - Mina
Alya - Fulya
Berra- Serra
Mira-Ela
ipek -inci

Ekli dosyalar

genelde ikiz bebeklere birbiri ile uyumlu isimler veriliyor ama bir ara bir uzmanın dediğini aktarmak istiyorum ikizlere isim verirken birbirine çok yakın isimler vermeyin demişti ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama dediği buydu çünkü karışıklık olabiliyormuş onlara seslenirken falan...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İkiz bebek bekleyen çiftlerin en kararsız olduğu şeylerden biride isim konusudur. Malum tek çocuğa bile isim verirken bazen büyük kararsızlık yaşarken bir bakıyor iki bebek sahibi birden oluyorsunuz. İkiz bebeklere isim verirken öncelikle onun o ismi bir ömür boyu kimlik olarak taşıyacağını unutmayın. Bazı isimler çocukluk ve gençlik dönemin de güzel dururken yaş ilerledikçe bazı isimlerin seslenişi hoş olmuyor. Bunu asla göz ardı etmemenizi tavsiye ederim.
Şimdi sizlere birbiri ile uyumlu ikiz bebek isimleri arayanlar için farklı seçeneklere devam ediyorum.
ikiz-bebekler-için-uyumlu-isimler.JPG

Mira-Hira, Derin-Deniz, Öykü-Masal, Masal-Hayal, Duru-Su, Nehir-Irmak, Ceren-Seren-Deren-Beren, Beliz-Yeliz, Simay-Miray, Lara-Lina-Lidya-Leyla, Beste-Ezgi-Arya, Maya-Arya-Alya, Ada-Dora, Aden-Karen, Diyar-Nar, Ece-Gece, Gün-Gece, Alev-Alaz, Aslı-Algı, Ahter-Ayzer.
Birbirleri ile uyumlu erkek bebek isimleri

Ege-Efe, Rüzgar-Çınar, Aras-Ayaz, Kuzey-Güney, Emir-Demir, Boran-Baran, Kerem-Kerim, Eymen-Seymen, Kerim-Selim, Sinan-Baran, Ömer-Tümer, Yaman-Yavuz-Yağız, Doğu-Batı, Savaş-Barış, Kaya-Kayra-Kara.
Birbirleri ile uyumlu kız bebek- erkek bebek isimleri

Toprak-Yaprak, Güneş-Toprak, Beren-Kerem, Pınar-Çınar, Yaren-Eren, Yağmur-Bulut, Su-Ateş, Yaren-Eymen, Demre-Emre.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bal - Kaymak :D:D Bahtları güzel olsun ama yinede tek yumurta ikizleri için güzel isimler yok değil. Allah bahtlarını güzel eylesin bebişlerin kızlara ikiz isimleri daha iyi yakışıyor diye düşünüyorum. Dışarıdan konuyu takip eden kişilerden de yorum ve isim önerileri almak isteriz kızlar hadi bakalım durmayın ve isim önerilerinizi yazın :D:D

ikiz bebekler için isimler düşünülmüş ben alternatif olarak üçüz çocuğa sahip olanlar için bazı isimler önerecem:)
Önce üçüz kız bebek isimleri (birbiri ile uyumlu)
Seren- Sezen- Selen
Büşra-Kübra-Zehra
Şebnem-Sinem-Meryem
Hira-Mira-Azra
Ceren-Seren-Deren
Lara-Lina-Arya
İnci-İpek-İdil
Üçüz Erkek bebek isimleri(birbiri ile uyumlu)
Aras-Aren-Ateş
Efe-Ege-Emre
Emre-Emir-Eren
Çağan-Çağdaş-Çağan
İlker-Soner-Dinçer

İkiz bebekten diğer ikize tranfüzyon sendromu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ünlüler çocukları için hangi isimleri tercih etmiş? Ünlüler çocukları için hangi isimleri tercih etmiş?
ünlülerin çocuklarının isimleri, bebek isimleri, ikiz bebek isimleri Bebeklere isim verme olayı bazen oldukça kararsız bir zaman süreci yaşatır her anne babaya... Bebeğin cinsiyeti belli olur olmaz cinsiyete yönelik isim arayışında bulunan...
Bebek İsimleri Anlamları 0
İkiz Bebek Emzirme Pozisyonları İkiz Bebekler Nasıl Emzirilir? İkiz Bebek Emzirme Pozisyonları İkiz Bebekler Nasıl Emzirilir?
İkiz Bebek Emzirme Pozisyonları- İkiz bebek her haliyle hem güzel ama güzel olduğu kadar da zor bir süreç en azından ilk zamanlar zor geçebiliyor. İşte ne kadar olsa da annelik kadına bahşedilmiş bir içgüdü ve bunu ister istemez içinizden...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 4
İkiz Bebek Odası Nasıl Olmalı Nasıl Dizayn Edilmeli İkiz Bebek Odası Nasıl Olmalı Nasıl Dizayn Edilmeli
İkiz Bebek Odası Nasıl Olmalı- İkiz bebek sahibi olacaklar çifte sevinç yaşadıkları doğrudur. Tabii büyütmenin bakmanın zorluğu kadar maddi olarak da zorluk çekilebilir ama dünyanın en güzel şeyi iki bebeği birden büyütmek. Ben özellikle...
Bebeğimiz ve biz 0
İkiz bebek olması için ne yapabiliriz? İkiz bebek olması için ne yapabiliriz?
Bazı çiftler ikiz bebekleri olmasını isterler ve bu şansı arttırmak için yöntemler ararlar. İkiz veya üçüz hamilelik olma şansını çiftlerin arttırması için herhangi bir doğal yöntem yoktur. Herhangi bir yiyecek, içecek ile ilgisi yoktur. Sadece...
Gebelik 0
İkiz bebekten diğer ikize  tranfüzyon sendromu İkiz bebekten diğer ikize tranfüzyon sendromu
Ayrı plasentaların var olacağı ikizlik durumlarında görülmeyecektir. Tek plasentanın varlığında ortak kan akışı olacak ve bu da sıkıntı olabilecektir. Bu esnada fazla kan akımının olduğu taraftaki bebek alıcı bebek olacak ve kan akımının daha...
Gebelik 0