İlginç fikirlerinizi bekliyorummm

Bak kupayıda dicektim yazılmış ondanda var bende siyah bi kupa içine sıcak su koyunca bembeyaz oluyo ve ikinizin resmi çıkıyo çok hoş bişey

ben nişanlımın doğum gününde ona küçük ama manavi değiri bizim için büyük olan bi süpriz yapmıştım.

doğum gününde beni eve almaya gelmişti hazırlıksızdım tabi susadığımı söyleyerek markete girdim ona dışarda beklemesini rica ettim. çaktırmadan mum topkek falan aldım daha önceden de hediyemi almıştım. marketten çıktık sonra bir parka götürdüm yoruldum diyerek topkeki çıkardım üzerine mumları koydum ve doğum günün kutlu olsun aşkım diye sarıldım. okadar şaşırdıki ne yapacağını bilemedi gözleri doldu sarıldı hayatımda yaşadığım en güzel doğum günü bunu hiç bir zaman unutmayacağım dedi. belki doğum günü partisi yapmış olsan bu kadar sevinmezz mutlu olmazdım ama bu başka dedi çok mutlu oldu sana bir fikir olurmu bilmem. topkek le falan değil ama ona güzel bir süpriz yapabilrisn :D

Aaaa hayatım aklıma bişey geldi bende yaptırmıştım ikinizin resmiyle saat yaptır babam annemin d.gününde yaptırmıştı saatin ortasında ikinizin resmi olcak çok hoş bişey :D

:hıms::hıms:eek:labilir aslında bizim evdede böyle bir saat var içinde aile resmimizin olduğu ama onu kullanmaz o bişey olur diye sende dursun evlenince evimize asarız der biliyom ben:D

9baf42d6faf740d72621a41c708da5ae_1267552674.jpg
bak canım dediğim bardak bu

ben nişanlımın doğum gününde ona küçük ama manavi değiri bizim için büyük olan bi süpriz yapmıştım.

doğum gününde beni eve almaya gelmişti hazırlıksızdım tabi susadığımı söyleyerek markete girdim ona dışarda beklemesini rica ettim. çaktırmadan mum topkek falan aldım daha önceden de hediyemi almıştım. marketten çıktık sonra bir parka götürdüm yoruldum diyerek topkeki çıkardım üzerine mumları koydum ve doğum günün kutlu olsun aşkım diye sarıldım. okadar şaşırdıki ne yapacağını bilemedi gözleri doldu sarıldı hayatımda yaşadığım en güzel doğum günü bunu hiç bir zaman unutmayacağım dedi. belki doğum günü partisi yapmış olsan bu kadar sevinmezz mutlu olmazdım ama bu başka dedi çok mutlu oldu sana bir fikir olurmu bilmem. topkek le falan değil ama ona güzel bir süpriz yapabilrisn :D

canıımm yaaa güzel bişey olmuş dediğin gibi manevi değeri çok büyük:kiss:oyy allahım nazarlardan saklasın sizii:)
ama ben hediye yapmak istiyorum tatlım.kendisi zaten şuan sivasta geldiği gün ablasıyla beraber ona süpriz parti yapacaz ama ben hediye olarak ne yapcam:S

Geri