İlginç fikirlerinizi bekliyorummm

prod1208091hol08zx0.jpg
Bak bunlarda çok hoş böyle bişeyde olabilir

kızz bu nee hahaha allah seniii hahaha koptum yaa:D:Dbunu kullanmaz ki benimki:D:D

ayyy bence süperrrr bi fikir hikayeee kitabıııı
ben bayıldımmmmmmmm vallahaaaaaaaa

Bak oda olabilir güzel bi fikir ama öle aşk üzerine çocuk masal kitabı yokturki bilmem bulabilirsen olabilir

harika olurr kelebeğimmmmmmmmmmmmm

beğenirmi ama bide o var:D:Dbenim ağır abi sevdiğim:D:D
ama şu bardakta yattı içime oda güzel olur bol bol kahve içer zaten:hıms:

20070213_092908_takvim03vu1.jpg

kelebeğimmmmmm bk buda takvimmmm böyle birşeyde yapabilirsin meleğimmmm

ay ben yirim sizi yiriimmm:kiss:buda güzellll canım hem zamanıda belli, hatta ben şey yaparım bununla tanıştığımız gün doğum gunlerimiz nişanlandığımız gün kısacası:Dözel günlerimizin olduğu zamanda resim ekletirimm ayy süperrr:deli:ama nerden yaptıracam kimler yapar :S

tuttugu takımın saatini al bebem kol saatini bak oda güzel olur kolundan cıkarmaz hem zaman sennle akıp gider işte güzel bi not yazarsın butun zamanını bnmle gecirmen dileğiyle iyki dogdun askım fln die oda hoş olabilir bak süper saatler oluo bnmde aklıma bu geldi :kiss:

canım saat takmayı sevmiyor benimki:D
ama şu takvim güzel oldu:Donu yaptıracam yanınada bardak yaptırrım :D
artık hikayeyide sevgililer gününe olur:)günün anlam ve önemine uygun olarak hehe:oppucuk:

Canım hoş bi gömlek al beğenip giyebileceği bir şey gömleğin tam göğüs kısmına da ikinizin baş harflerini işlettir.:) Bence harika bir hediye olur.

Canım hoş bi gömlek al beğenip giyebileceği bir şey gömleğin tam göğüs kısmına da ikinizin baş harflerini işlettir.:) Bence harika bir hediye olur.

hayaliiimmm:kiss:ayyyy buda harika bi fikirrryupisteşekkürler canımmm:kiss:
ay ben karar vermekte zorlanacam benim yarın çarşıya gidip iyi bir araştırma yapmam lazım dedikleriniz hakkında süpersiniz canlarım:) :)

Geri