İlişki sonrası kanama neden olur ?

Merhaba iyi günler. Cinsel ilişkiden 2 gün sonra açık renkte az miktarda kanamam oldu. Rahmimin sol tarafında da hafif bir ağrı var. İlk kez oluyor ama telaşlanılacak bir şey mi karar veremedim.

Merhaba, ilişki sonrası kanama olmasının nedenleri hakkında makalemizde tüm detaylara yer vermiş bulunmaktayız. Makalemizi incelemenizi öneriyoruz. Lekelenme kanama devam ederse bir kadın doğum uzmanına görününüz.

Ben doktora gittim rahim kanseri felan öyle bi şey çıkmadı çocuk için gitmistim ilac kullaniyorum yumurta temmeliiginden ve 2 kez kanamam oldu ama lekelenme gibi çok açık pempe çok değil sizce neden

Mrb ii günler eşimle ilişkiye girdikten sonra hem penisinde böle beyaz bi sıvı vardı hemde kanamam oldu bunun nedeni ne olanilir içimemi boşaldın dediğimde hyr dedi ndn bole olduki hiç bole olmazdı ve şimdi karnım çok agrıo

Mrb ii günler eşimle ilişkiye girdikten sonra hem penisinde böle beyaz bi sıvı vardı hemde kanamam oldu bunun nedeni ne olanilir içimemi boşaldın dediğimde hyr dedi ndn bole olduki hiç bole olmazdı ve şimdi karnım çok agrıo
Eşinizin organındaki sıvı rahminizdeki kıvamlaşmış mukustur. İlişki sonrası kanamanın bir kaç nednei vardır. Rahimde yaralanma, yırtık, kist,miyom ,yara vs dir. Kanamanın nedeni ancak hormonal tetkitler ve vajinal muayene ile anlaşılabilir. Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Merhabalar dün erkek arkadaşımla ikimizde şort varken seviştik fakat onun organını içimde hissettim dün hafif lekelenme gibi lekeler vardı fakat bugün kanama olmuş resmen kanama var korkmalı mıyım lütfen cevap verirmisiniz :(

Merhabalar dün erkek arkadaşımla ikimizde şort varken seviştik fakat onun organını içimde hissettim dün hafif lekelenme gibi lekeler vardı fakat bugün kanama olmuş resmen kanama var korkmalı mıyım lütfen cevap verirmisiniz :(
Şort varken seviştik ,organını içimde hissettim diye yazmışsınız. Şort varken organ nasıl içinizde oluyor ?

Geri