İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
efenim utanıyorum demişsiniz ama doktorlar alışıktır. acile mabadında bira ve şarap şişeleri ile gelenleri düşünürsek siz çok masum kalırsınız. intikam almak için eşiniz uyurken siz de oda spreyini kullanabilirsiniz.

Kardeşim, evladım, madem fanteziniz var neden insan gibi vibratör almıyorsunuz? Titreyeni bile var. Veya madem sokacaksın salatalık falan sok, organik.

Geçmiş olsun, allah acil şifalar versin bacım.

parfüm açık mıydı kapalı mıydı?

Ekşi'den geldim.

Dalga geçilecek konu değil. doktora gitmekten çekiniyorsunuz anladığım kadarıyla. ama gitmekten başka da çareniz yok.

size uzak olan bir yerleşim biriminde özel bir doktora gidin en azından.

doktor hasta gizliliği diye bir şey var. umarım doktor da bu gizliliğe riayet eder.

geçmiş olsun.

Bu tarz durumlarda yapılacak en doğru şey makatinizi sıcak suyla yıkamak ve hafif jelle kayganlastirmak. Eğer içinize alabildiyseniz içinizden çıkarabilirsiniz de. Ama parfüm şişesi cam olduğu için mutlaka dışa doğru cekmelisiniz asla ileri doğru değil. Lavman yaparsanız şişe daha içeri girebilir meydana gelecek genişlemeden ötürü. Buradaki sivacilari ve eyyamcilari dikkate almayın .

Bahça duvaaaarından aştım
Bahça duvaaaaarındaaan aaaştıımm
Sarmaşık güllere dolaştım
Sarmaşık güüllere doolaştım
Öptüm sevdim helallaştım
Öptüğm sevdiiim helaalleeştim
Yanıyorum yanıyorum yanıyorum hele
Mayii oldum gonca güle
Acem şalı ince bele

son durumda şişe g.tten çıktı mı?
80 milyon g.te giren şişenin akıbetini merak ediyor.

Ayrıca ne biçim fantazi lan o...

Selam gençler ben de redditten geldim, yeterince belirtilmemiş galiba ama hanım ablamızın acilen doktora gitmesi gerekiyor, hele şişe camsa durum fena sonuçları daha kötü olabilir. Son durum nedir bi de onu merak ediyoruz. Kanzuk duruma el atsın gerekirse, gerçi dürüm yiyordur şimdi.

Ah be kızım memleketimizde salatalık mı kaldı kocana uyup parfüm alıyorsun. Sakın ama sakın oturma daha da içeri girer. Uzanarak ilişkinize devam edebilirsiniz.

Geri