İlişkiden Sonra Adet Oldum Hamile miyim Nasıl Anlarım

Beraber olduğum aynı gün hastalandım normalde her ayın 13’ünde hastalanırım o gün ayın 10’uydu normalde hastalığım 5 gün en fazla 6 gün sürerdi o zaman 8 gün sürdü ve yoğundu hamile kalmak istemiyorum midem bulanmaya başladı sizce hamile olabilir miyim

ben nişanlım ilişkiye girdim içine boşaltıktan sonra 3 gün sonra adet geldi normalde 17 gün sonra adet olması lazım sizce hamile kalma olasılıgı var mı ?

ben nişanlım ilişkiye girdim içine boşaltıktan sonra 3 gün sonra adet geldi normalde 17 gün sonra adet olması lazım sizce hamile kalma olasılıgı var mı ?
Yeni evli bayanlarda adet düzensizliği görülüyor ama riske atmayın derim kan testi yaptiramiyorsaniz bile idrar testi deneyebilirsiniz eğer hamile ise zaten idrarda da olsa cikacaktir

İlişkiden sonra kanamanın bir kaç nedeni vardır. Vajinal enfeksiyonlar, polipler,vajinal kuruluk, rahimde yara, yırtılma, vs ilişki sonrası kanama sebepleri arasındadır. Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişkiler gebelikle sonuçlanabilir. Partnerinizin döneminde gecikme olursa gebelik testi yapsın. Ancak test yaparak gebe olup olmadığı anlaşılabilir.

adetime 2 gün vardı ilişkiye girdim sonra normal adet oldum aradan 1 hafta geçti kusma halsizlik mide bulantısı bacağımda kahve rengi leke çıktı ve kahve rengi lekelenme(akıntı) oldu lekelenmeden 3 gün sonra 2 tane gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı aradan 10 gün geçti yine halsizlik ve kusmam var acaba hamilemiyim ?

adetime 2 gün vardı ilişkiye girdim sonra normal adet oldum aradan 1 hafta geçti kusma halsizlik mide bulantısı bacağımda kahve rengi leke çıktı ve kahve rengi lekelenme(akıntı) oldu lekelenmeden 3 gün sonra 2 tane gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı aradan 10 gün geçti yine halsizlik ve kusmam var acaba hamilemiyim ?
adetiniz gerçekleşmiş belirtiler psikolojik olabilir

İlişkiden sonra reglinizin gerçekleşmesi ve akabinde uyguladığınız testin negatif çıkması gebe olmadığınızı gösteriyor. Septomlarınız psikolojik olabileceği gibi başka sağlık sorunlarından da kaynaklanabilir. Bu durumda septomlar sürekli rahatsız edici olursa hekime görünmekte fayda vardır.

Hocam biz devgilimle temmuz 26 sında sürtünmeli ilişki yaşadık üzerimizde kıyafetler vardı ağıstosun 2 si regl günüydü ve 7 gün gecikerek 9 ağustosta oldu fazla kanaması gelmiş ve pıhtı atmış bu ay eylülün 9unda olması lazım dı 8 gündür gecikti ve hiçbir regl belirtisi de yok bu ay serum yediishal ve mide bulantısı vardı acaba ondan mı gecikti yoksa hamilelik riski var mı araştırdıgımda üstüne görme kanamalarında kanama az ve leke şeklinde oluyormuş geçen ay geçte olsa fazla ve pıhtı şeklindeydi bu ay korkmalımıyım adet gecikmesinin sebebi hamilelik midir yoksa başka bişey mi vardır ( normalde adeti hep 2 gün ileri atar düzenliydi Ağustos ayında 7 gün attı)

Geri