İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

Merhaba ben hamile kalmak istiyorum ama ilişkiye girdikten sonra yukarıda yazdiginiz gibi yapıyorum ama kaç saat yada dakika öle beklemem lazim

İlşkiden sonra siz uzansanızda uzanmasanızda spermler yumurtaya ulaşacaktır. Sırt üstü yatma pozisyonu spermin biraz daha çabuk yumurtaya ulaşmasını sağlar. 30- 35 dakika uzanmanız yeterlidir.

Merhaba ben 3 aylık evliyim ben 1 ayda 2 kes adet oldum hergun cinsel ilişkiye giriyom bu hamilelik tahlikesimidir sizce 2 kes adet görmem bir 15 önce ve 15 gün sonra yine oldum sizce bu neyin belirtisi yada hormonlarımı deyişiyo 20 yaşındayım yardım edebilirmisiniz.

Merhaba ben 3 aylık evliyim ben 1 ayda 2 kes adet oldum hergun cinsel ilişkiye giriyom bu hamilelik tahlikesimidir sizce 2 kes adet görmem bir 15 önce ve 15 gün sonra yine oldum sizce bu neyin belirtisi yada hormonlarımı deyişiyo 20 yaşındayım yardım edebilirmisiniz.
bu konu ile ilgili doktor muayenesi gerekli her duruma bağlı olabilir sık adet olma durumu.

Mrb ben adetimden hemen sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdim daha sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım ve kasıklarımda bel bölgemde ağrılarım var cvp bekliyorum teşekkür ederim

Selamlar Korkuyorum, hayatım adetin hemen ertesinde tam birleşme ile içine bile boşalmış olsa ki durum öyle görünüyor senin hamile kalma ihtimalin yok. Birlikte olma yerin farklı idrar yaptığın yerin farklı hayatım. İdrarı yapmak seni hamilelikten korumaz. Rahim kanalı ile birleşme yaparsın. İdrar kanalı ile dışarı atarsın ikisi farklı yerler tatlım. Ama hamile olacağını düşünmüyorum.

Geri