Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  İlluminati Nedir ve Hangi Ünlüler İlluminati Üyesi?

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  illuminati nedir illuminatinin amacı
  illuminatiye üye ünlüler


  Son zamanlar da adını sıkça duyduğumuz ve anlamı ile birlikte amacının ne olduğunu bilmediğimiz illuminati hakkın da sizlere çok şaşırtıcı bilgileri sunuyoruz.

  Öncelikle sizlere illuminati cemiyetinin kuruluş amacı, anlamı ve ardından bu cemiyete üye olan ünlüler hakkında detaylı bilgileri paylaşıyoruz.  Bu Cemiyet Wikipedia Bilgilerine Göre 1 Mayıs 1776 Yılında Kurulmuş. Cemiyetin Kurulum Amacı İse Zihin Kontrolü Yaparak Dünyayı ele Geçirmek. Savaş Yerine İnsanları Psikolojik Yönden Etkileyerek Bilinç Altlarına Farklarında Olmadan Mesajlar Göndermek. Bu Sayede Yeni Bir Dünya Kurup Liderliğini Yaşamak. Bu Cemiyet 1776 Yıllarında Ingolstad’ta, Ingolstadt Üniversitesi Kilise Hukuku Profesörlerinden Biri Olan Cizvit Adam Weishaupt Tarafından Beş Kişiyle Kurulduğu Söyleniyor. Yine Söylenenlere Göre O Dönemlerde Bu Cemiyet 5 Kişiyle Yola Çıktığı ve Sonrasında 2000′ ne Yakın Üyeye Sahip Olduğu Söyleniyor. O Dönemlerde 1785 Yılında Bervan Hükümeti Yayınladığı Bildiriyle Bu Cemiyetin Dağılmasına Neden Olmuş. İlluminati Kurucusu Weishaupt Bulunduğu Yerden Topluluk Dağılınca Kaçmış. Topluluk Dağıldıktan Sonra Ele Geçirilen Belgeler Hükümet Tarafından Halka Yayınlanmış.
  Günümüzde Hala Bu Topluluğun Olduğu Düşünülmekte. Topluluğun Amaçlarından Olan Ülkeler Arasında veya Dünya Çapında Kaoslara Neden Olarak Dünyayı Birbirine Düşürüp Yönetimi Ele Geçirmek. Bu Sadece Topluluğun Bir Bölümüne Ayrılmış Bir görev. Topluluğun İçerisinde Üyelere Çeşitli Görevler Verilmekte. Bu Topluğun Söylentilere Göre İçlerinde Hep Zengin İş Adamları, Sürekli Medya İçinde Olan Televizyonlarda Yüzlerini sıkça Gördüğümüz, Şarkılarını Dinlediğimiz veya Başbakan, Cumhurbaşkanı Gibi Dünyanın Konuştuğu Kişilerden Seçilmiş Olduğu Düşünülüyor. Hatta Ülkemizde Bile Birçok İsim Bu Topluluğun İçinde Olduğu Söyleniyor. Ama Başında da Dediğimiz Gibi Tarih Boyunca Bu Topluluk Malesef 1785 Yılından Sonra Kanıtlanamamış.

  En Son Olarak Bu Topluluğun Amerika’ da İkiz Kulelere Yapılan Saldırıda Parmağı Olduğu Sanılıyor. Amaç Kaos Yaratmak ve Her İki Tarafı da İçten Yok Etmek. Bir Tanesi Arab Devi Diğeri İse Avrupa Devi.

  < Konu Resmi..>


  İlluminati’ nin En Büyük Özelliği Bilinç Altına Gönderdiği Mesajlar.Bu Mesajlarla İnsanları O Yöne yöneltmektir. Peki Bunu Nasıl Yapıyorlar. Kendilerine Has Logoları Demeyelim Benimsedikleri Şekiller Bulunuyor. Bunları İzlediğiniz veya Gördüğünüz Her Yere Gizliyorlar. Sadece Bilinç Altınız Bu Görselleri Görüyor. En Çok Kullandıkları Yöntem Bilirsiniz ki Yetişmekte Olan Çocuklara Ne Gösterirseniz ne Yaparsanız Bilinç Altına Alıyorlar. Bu Aynı Size Anne Baba Dedikleri Zamanı Nasıl Hatırlayamadıkları Gibi. Siz Her Defasında Anne De Baba De Derken Çocuğunuz Onun Ne Anlama Geldiğini Bilmeden Size Söylemesi Gibi. İşte Bu Toplulukta Çocuklarınız Çizgi Film İzlerken Bilinç Altlarına Mesajlar Gönderiyor.

  Diğeri İse Yetişkinler. Yetişkinler Doğal Olarak Çizgi Film İzleme Alışkanlığını Bıraktığı İçin Yetişkinlere Yönelik Görseller Hazırlıyorlar. Bunlar Sinema Filmleri, Dizi Filmleri, Resimler ve En Çoğuda Klipler. Bu Topluluğa Üye Olan Herkesin Muhakkak Yaptığı Eserlere O Simgeler Yerleştiriliyor. Bunlar İçin Örnek Olarak Alttaki Resimleri Kontrol Edebilirsiniz. Ayrıca Bu Topluluğa Masonlarda Deniliyor.

  Ülkemizde Bir Çok Önde Gelmiş Kişilerin Bu Toplulukta Bulunduğu İddia Ediliyor. Kendilerine Bu Sorular Yöneltildiğinde Değiliz Deseler de Bu Yönde Araştırma Yapan Kişiler Bilinç Altına Gönderilen Mesajları Gerek Giydikleri Elbiselerden Gerekse Yaptığı Eserlerden Ortaya Çıkarıyor ve Yayınlıyor. İşte Size O Bilinç Altına Gönderilen ve Yayınlanan Mesajlardan Bir Kaçı…

  Madonna, Rihanna, Beyonce, Lady Gaga, Tarkan, Christina AIlluminati,guilera, Britney Spears...
  ‘Aydınlanmış Olanlar’ anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, daha sonraları gizli siyasi amaçları olduğu öne sürüldü. İlluminati dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.

  Illuminati Kuruluş Amacı

  İlluminati tarikatının kuruluş kökeni şu şekilde ifade ediliyor: ‘Kilisenin düşünce tarzına ve dayatmalarına büyük bir antipati besleyen Galileo Galilei, bir topluluk kurarak bu dogmalarla mücadele etmek ve parlak gençleri ve aşırı derecede zeki insanları bünyesinde toplayarak onlara özgürlüğün, hür düşüncenin ve aydınlanmanın faziletlerini aşılamak istiyordu. 1774 yılında Mason olan Weishaupt, bu emellerinin Masonluk içerisinde var olduğunu görse de, Masonluğun emellerinin ve felsefesinin siyasetler üzeri olması itibariyle ve Almanya’daki kilise/cizvit egemenliğini sona erdirmek istemesinden ötürü, bu doğrultuda bir topluluk kurmaya karar verdi ve kendisi gibi düşünen 11 arkadaşıyla beraber 1776 yılında Illuminati’yi kurdu.

  10 kişinin dünyayı yönetme gibi planları olan ki yönettiği de söyleniyor. Üyelerinin ise zengin ünlü ve güçlü kişilerden oluştuğu söyleniyor. Amaçları ''Yeni Dünya Düzeni'' felsefesini yapmak yani Dünya'nın hiç bir din tarafından yönetilmesini istemiyorlar. Bir nevi şeytana inanıyorlar. Dikkat ederseniz şarkıların bazılarında hep ''New World Order'' kelimesi geçer.

  KARŞI ÇIKANLAR:

  Eminem, Tupac , Micheal J., Bob Marley gibi ünlüler bu sistemin farkındaydılar ve önüne geçmek için savaş verdiler.

  EMİNEM DIŞINDA HEPSİ ÖLDÜ !

  Micheal Jackson’ın ‘They Don’t Really Care About Us’ adlı ‘yasaklanan’ videosunu izlediğinizde farkına varırsınız.

  TEK GÖZ sembolü içeren bir duvarın önünde şarkının ‘beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar’ dizelerini söyler MJ.

  Daha sonra yeniden duvarın önünde ‘Ama asla beni ele geçiremeyecekler’ demiştir. (Şarkı sözlerinin bu tek gözlü duvarın önüne gelmesi imkansız.)

  < Konu Resmi..>


  Eminem'de ilk şöhret olmaya başladığında bu illetin içerisindeydi. Ancak son albümünde ve baba olduktan sonra çok değişti. Rihanna ile yaptığı düette, Rihanna hayranlarını kendi tarafına çekmek amaçlıydı. Çünkü Eminem bu sisteme karşı çıkmaya başlayınca medya vb. basın organları tarafından sindirilmeye başlandı. Ve eğer susmazsa bu şekilde sesini duyurmaya devam ederse maalesef sonu Micheal Jackson gibi olacaktı.

  Eminem’in,Lady Gaga'ya ödül verdiği sıradaki korku dolu bakışlarını kıyafetinin çirkinliğinden mi sanıyorsunuz? Tabii ki hayır.
  O kıyafetteki mesajdan dolayı dehşete düşmüştü ki son zamanlarda tehdit aldığı söyleniyor.


   
 2. Pervin M.

  Pervin M. Üye Üye

  Kayıt:
  24 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  55
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  8
  Şehir:
  İstanbul-Avcılar & Edirne-Merkez
  bu oluşum Türkiyede de oldukça yayılmış biraz dikkat ettiğimizde kolaylıkla farkına varabileceğimiz subliminal işaretler her yerde gözümüze çarpmaktadır.Bu oluşuma örnek olarak gösterebileceğimiz bir sürü şarkıcı, oyuncu politikacı vs bulunmaktadır.Örnek vermem gerekirse Atiye,nin Aşkistan klibinde alnında ra'nın gözü sembolu çıkmaktadır bu sembol gören göz anlamına da gelmektedir.Bilindiği üzere yahudi olan şarkıcı can bonomo bir klibinde eliyle tek göz işareti yapmış ve göğsünde de bu işaretin dövmesi bulunmaktadır.(kimseyi diniyle yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın).Diğer ünlüler ise Sıla, Demet Akalın,Tarkan,Model grubu ,Mustafa Ceceli,Sertap Erener.bunlara ek olarak Acun Ilıcalıyı ekleyebilirim.Yaptığı tv programları veya kıyafetleri incelenecek olursa İlluminati ye ait birçok işaret bulunacaktır.
   
  MaWiM bunu beğendi.
 3. Ayça...

  Ayça... Forum Okuru

  İlluminati ile ilgili yazılara falan bakıyorum ama hala illuminatinin gerçekten olup olmadığına şüpheliyim açıkçası.
   
 4. ADA SÖNMEZ

  ADA SÖNMEZ Forum Okuru

  MAALESEF Kİ VAR ...TÜRK VE YABANCI BİLİNEN MEGA STAR GİBİ RİHANNA GİBİ BÜYÜK YA DA ATİYE GİBİ VE HANDE YENER ...BUNLARA ÜYE VE BÜYÜK YAPIMCILARDAN ACUN ILICALI DA BUNA ÜYE .SAYDIĞIM ŞARKICILARI NŞARKILARININ ANALİZİNE BAKARSAN KLİBİ VE TERSTEN OKUNU ŞUNU GÖRMÜŞ OLURSUN
   
 5. maneviyat

  maneviyat Forum Okuru

  RABBİM elbetteki bu Dünya da ve ahirette bunları cezasız bırakmıyacak yeterki ona dua edelim sığınalım dinimizi yaşayalım ben geleceğimizden umutluyum...ALLAH Ü TEALA bizleri deccal illetinden korusun AMİN...
   
 6. melike asalet

  melike asalet Forum Okuru

  arkadaşlar acun Ilıcalı illuminati değil tek gözlü tişört giymiş olabilir ama değil dün akşam survivörde gönüllülere Allah güç kuvvet versin dedi,yalan yanlış şeyler uydurmayın
   
 7. mine akçam

  mine akçam Forum Okuru

  acun gerçekden de illuminati onlar Allah ın var olduğunu bilerek şeytana tapıyorlar
   
 8. kkbr ogz

  kkbr ogz Forum Okuru

  Allah aşkına hadi diğer şarkıcıları anladıkta mustafa ceceli haca gitmiş bir insan
   
  ecrinertugrul bunu beğendi.
 9. pelin çiçek

  pelin çiçek Forum Okuru

  peki öyleyse neden bunlar hala bizim hayatımızda yer alıyor. Müslüman topluluk ne zaman uyanacak????
   
 10. elifak

  elifak Forum Okuru

  Yazik yazik ahir zaman kiyamet alametleri bunlar sapkinlik allahim sen aklimiza mukayyet ol evlatlarimizi koru setana uydurma millet ne cikarcagini napcani sasirmis artik tarkani çok severdim birden sogudum muslumabliga yakismiyor hic
   
 11. begüm altin

  begüm altin Forum Okuru

  hiç düşünmüyorlar mı bu gözü bu kulağı kim yarattı diye put yaratacak hali yok ineğin yaratak hali yok onlarda biliyorlar ama inanmak istemiyorlar ahirette inanacaklar ama iş işten geçmiş olacaklar cehenneme girecekler
   
 12. gizem karaca

  gizem karaca Forum Okuru

  Ağzıma bu pisliklerini için yodmakistemem Ama yalan dolan bu ölsem ailem gişede ben bu şeye inanmam Müslümanım elhamdillillah .Allah bu zalimler bildiği gibi yapsin
   
 13. esra ince

  esra ince Forum Okuru

  O kadar icimize sinmissler ki bizi icten fethetmk istiyrlar ama allah bizi koruyor allah kimseyi o gruba uye yaptirtmasn yakn zamnda kokleri kazinir insallah
   
 14. süleyman fazla

  süleyman fazla Forum Okuru

  Amin değerli mümin kardeşim
   
 15. dugggg

  dugggg Forum Okuru

  Mustafa cetveli yıldız tilbe uğurkan erez, illuminatiye inannmiyolar
   
İlluminati Nedir ve Hangi Ünlüler İlluminati Üyesi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. hangi erkek ve kadın ünlü olmak isterdinn

  hangi erkek ve kadın ünlü olmak isterdinn

  ben : kadın gulben ergen erkek ise kemal sunall
 2. Hangi ünlüler silikonlu

  Hangi ünlüler silikonlu

  silikonlu ünlüler deniz çakır silikon hangi ünlüler silikonlu, silikonlu ünlüler, silikonlu oyuncular, kimler diye merak ettiğiniz soruların yanıtı burda arkadaşlar. Dizilerde beğeni ile izlediğiniz bir çok oyuncunun göğüsleri silikonluymuş Melek'ler. Bakalım hangi diziden kim silikonluymuş:D:D Silikon hayatımıza ilk olarak ilerleyen yaşlarda güzelleşmek için sosyetenin orta yaşlı...
 3. Polat Towersta Evi Olan Ünlüler hangi ünlüler isimleri neler

  Polat Towersta Evi Olan Ünlüler hangi ünlüler isimleri neler

  Yanan Polat Towersta Evi Olan Ünlüler varmış acaba Polat Towersta Evi Olan Ünlüler kimler isimlerini bilen varsa yazsın bana
 4. hangi ünlüsün

  hangi ünlüsün

  burda hangi ünlü olduğumuz çıkmıyo
 5. Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?

  Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?

  HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati" sorusu, ünlü pop müziği sanatçısı Harun Kolçak'ı sinirlendirdi...Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programı, pop müziğin güçlü seslerinden Harun Kolçak ve diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nu ağırladı. Harun Kolçak programın ilerleyen...

Sayfayı Paylaş