İlluminati Nedir ve Hangi Ünlüler İlluminati Üyesi?

hiç düşünmüyorlar mı bu gözü bu kulağı kim yarattı diye put yaratacak hali yok ineğin yaratak hali yok onlarda biliyorlar ama inanmak istemiyorlar ahirette inanacaklar ama iş işten geçmiş olacaklar cehenneme girecekler

Ağzıma bu pisliklerini için yodmakistemem Ama yalan dolan bu ölsem ailem gişede ben bu şeye inanmam Müslümanım elhamdillillah .Allah bu zalimler bildiği gibi yapsin

O kadar icimize sinmissler ki bizi icten fethetmk istiyrlar ama allah bizi koruyor allah kimseyi o gruba uye yaptirtmasn yakn zamnda kokleri kazinir insallah

Herkes bu dunyada ne ekerse ahiretede onu bicecek cennet ucuz degil cehennem,de luzumzuz degil bun dunya mali bunlarin olsa ne yazar ahirete onlarin payina dusen zakum agaci meyvesi ve kaynar su atesten dusekler zalimler sunu bu Allah kafirleri boyle uyariyor

bu oluşum Türkiyede de oldukça yayılmış biraz dikkat ettiğimizde kolaylıkla farkına varabileceğimiz subliminal işaretler her yerde gözümüze çarpmaktadır.Bu oluşuma örnek olarak gösterebileceğimiz bir sürü şarkıcı, oyuncu politikacı vs bulunmaktadır.Örnek vermem gerekirse Atiye,nin Aşkistan klibinde alnında ra'nın gözü sembolu çıkmaktadır bu sembol gören göz anlamına da gelmektedir.Bilindiği üzere yahudi olan şarkıcı can bonomo bir klibinde eliyle tek göz işareti yapmış ve göğsünde de bu işaretin dövmesi bulunmaktadır.(kimseyi diniyle yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın).Diğer ünlüler ise Sıla, Demet Akalın,Tarkan,Model grubu ,Mustafa Ceceli,Sertap Erener.bunlara ek olarak Acun Ilıcalıyı ekleyebilirim.Yaptığı tv programları veya kıyafetleri incelenecek olursa İlluminati ye ait birçok işaret bulunacaktır.

Bence zaten suandada ozellikle genclerin o özentiliklerinden dolayı bilinçaltımızı gayet güzel idare edebiliyorlar ayrıca demet akalın mustafa ceceli ve acun ılıcalı illuminati degiller sebepleri ise ilk olarak demet akalın allaha ve dine çok saygili eger arastirirsaniz cogu roportajlarinda bunu dile getirmis ve farkindaysaniz kizinin adi Hira magarasindan esinlendiginide anlatmisti mustafa ceceli ye gelirsek oda hac ca gitmis birisi dini inanclari tamamiyla oturmus acun ilicaliya gelirsek de kendini anlattigi bir kac videosunda fetullah gulenci oldugunu ve ayrica bir kac videosundada ak partiye oy verdiginden bahsetti ve bunlarin dinle alakali oldugunu hepimiz gayet iyi biliyoruz

Yani ne diyeyim insanlarda akıl kalmamış sen tesadüf olarak mı oluştun büyüyünce ünlü olmak istiyordum artık ondan soğudum ama bence ilumunati olan türk ünlüleri yargılamayin çünkü ilumunati eğer onlardan olmayı teklif edip te olmasa o kişiye işkence yapıp öldürüyorlar öldürüyorlar yada zehirliyorlar onun için katılmak istemeyenler zorla katılıyor

Geri