İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Merhaba, normal seyirde adet olmuşsunuz gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Zaman zaman adet döneminde parçalı pıhtılar olabiliyor. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

adetim her zaman normal gelir bu sefer hem gecikti hemde ilk defa pıhtılı oldu 7 gün sürdü hamilelik olabilirmi

Merhaba, adet kanaması miktarı her zaman aynı olmayabilir. + Döngü zaman zaman bir kaç gün ileri yada geri gelebilir. Gebe olduğunuzu sanmıyorum ama kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapabilirsiniz.

nişanlımla korunmasız ilişki oldu ella aldım adetm 7 gün sonra başladı 4 gün sürdü ilk gün yoğun diğer günler az hamilelik olabilirmi?

Merhaba benimde adetim 21inde olmasi lazim daha 1 hafta var ve bugun leke geldi sadece lavaboya çıktığım zaman pihti gibi akiyo ama ped de lekelenme olmuyo hamileyim sizce cvp verin lutfenn

Merhaba benimde adetim 21inde olmasi lazim daha 1 hafta var ve bugun leke geldi sadece lavaboya çıktığım zaman pihti gibi akiyo ama ped de lekelenme olmuyo hamileyim sizce cvp verin lutfenn

Merhaba ayni sikayetler bende de olmustu, sonuc ne oldu acaba gebe miydiniz?

Merhaba, ilişkiye girdikten 2 gün sonra adet oldum normal süresinde devam edip bitti yalnız adetim bittikten yaklaşık 4-5 gün sonra tekrar kanama başladı yoğun ve kırmızı renkteydi adetimin ilk günü gelen kanamayla aynıydı yani, hamile olabilir miyim sizce?

Adet bitimi sonrası ara kanamalar bir kaç durumdan kaynaklanabilir. Sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun hormon tetkitleri ve muayene ile kanamanın nedeni anlaşılacaktır.

adetim her zaman düzenlidir bu defa 3 gün geri geldi ve lekelenme oldu 3. gün başladı ve 7 gün sürdü sizce hamilelik olabilirmi?

Adetin 3-4 gün geri gelmesi normaldir. Ayrıca adetiniz 7 gün normal seyirde sürmüş gebe olduğunuzu düşünmüyorum.Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz

Geri