İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

4 ay önce ilişki yaşadım her ay düzenli adet oldum fakat bu ay adetim 2 gün sürdü kesildi hamile olabilir miyim

Merhaba benim reiglim her ay düzenli günü gününe oluyorum. Bu ay reigli günümden 1hafta önce 1,5gün çok açık pembe ara ara gelen lekelenmem oldu(1-2 damla) sonra açık kırmızı az bişey geldi.gece belimin ağrısına uyanıp lavaboya gittim ve daha yoğun kanamam vardı rengi yine çok açık kırmızı ve 2tane çok büyük pıhtı geldi.düşük olabilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba benim reiglim her ay düzenli günü gününe oluyorum. Bu ay reigli günümden 1hafta önce 1,5gün çok açık pembe ara ara gelen lekelenmem oldu(1-2 damla) sonra açık kırmızı az bişey geldi.gece belimin ağrısına uyanıp lavaboya gittim ve daha yoğun kanamam vardı rengi yine çok açık kırmızı ve 2tane çok büyük pıhtı geldi.düşük olabilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim
Adet olabilir canım bunu dr gitmeden bilemezsin

Merhaba adetimden 9 gun once pembemsi ve acık kahve lekeler geliyor minik bir iki pıhtı bu yerlesme kanamasi olabilir mi

Merhaba kanamam pıhtılı oldu adetım hep duzensız toplasan 1 pet ancak kanama oldu sızce yerlesme mı

Kanamam pıhtılı oldu. Adetım hep duzensız toplasan 1 pet kanama oldu. Sızce yerlesme kanaması mı?

Geri