İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayyyyyy çok güzel olmuş ya....sadece meçhulum ya imzanın içinde isimler varya onlar olmasın.altındakiler yeter.çok sağol

ayyy tatlum kuzum şekerum teşekkürler.....öpücüklerrrrrrr

yha ben de imza istiyorum şöyle güzel bir melek kızı ve üstünde benim adımın olmasını istiyorum TUĞBA diye adım hareketli olsun rengini de sen belirle:) şimdiden teşekkürler

Meçhul mrb canımcım,
Profil sayfalarını sen mi süslü yapıyon?Yoksam herkes kendi mi süslüyor?
Benim sayfa pek bir garip:grev:Oysa ben de sayfamda kelebekler uçsun isterdim.Beni bilgilendir tatlum.Elinden gelenide ardına koymazsan pekk sevinirim:sütyen:

yha ben de imza istiyorum şöyle güzel bir melek kızı ve üstünde benim adımın olmasını istiyorum TUĞBA diye adım hareketli olsun rengini de sen belirle:) şimdiden teşekkürler

Tamam canım en kısa sürede hazır olacak..

raplimi oluyo yhaa bunlar benim rapim yok olunca versem olmazmı:(
yok canım ne repi sadece mesaj sayın 20 veya üzeri olması gerekiyor oda var zaten sende
Meçhul mrb canımcım,
Profil sayfalarını sen mi süslü yapıyon?Yoksam herkes kendi mi süslüyor?
Benim sayfa pek bir garip:grev:Oysa ben de sayfamda kelebekler uçsun isterdim.Beni bilgilendir tatlum.Elinden gelenide ardına koymazsan pekk sevinirim:sütyen:

Canımcım bana pm ile şifreni at ben yaparım bide istersen sende yapabilirsin üye yardım bölümünde profile arka plan ekleme de konum var okişş...

tuba-9934.gif

buyur tatlım umarım istediğin gibi olmuştur:)

ayyy çok teşekkür ederimm çok güzel olmuş çok iyisin sağol ben yapmayı bilmediğim için istemiştim zahmet oldu ama çok teşekkürler:):):):D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri