inci kalbin köşesi....bakmaz mısınız???

b100000110534198_102804889733195_778.jpg

Gitme
Yarın yeni bir güneşle gelecek
Aç pencereni sabaha zaman dursun
Saatler yeni ümitler getirecek
Gitme,gitme ne olursun

Ellerim öksüz kalır gidersen
Yakar ayrılık sende üzülürsün
Bırak gözlerimiz birbirine doysun
Gitme,gitme ne olursun

Daha sözler bitmedi gönlümüzde
Bütün şarkılar yarım kaldı
Sevgiler kalpte yorgunmu uyusun
Gitme gitme ne olursun

Unutmak zor sende bilirsin
Gönlümde hasrete takat yok
Sen son sevginin vurgunusun
Dur,gitme,gitme ne olursun

Seninle yaşlanmak istiyorum. Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyım istiyorum. Benim olduğu kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp anlatalım.

Yaşayalım kı, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Sen çok dertlenip, içip, a...rkadaşlarınla eve gelmelisin. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak sıkmalı bizi.

Yaşayalım ki, paramız olunca sevinelim. Güzel günlerimizi, evimizde, bır şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız. Ya da bazen dostlarla ucuz biralar içerek... Böylece yaşamalıyız işte.

Sonra çocuğumuz olmalı, düşünsene, senin ve benim olan bir canlı. Geceleri ağladıkça sırayla susturmalıyız. Sen arada mızıkçılık yapmalısın. Ve ben söylenerek sıranı almalıyım. Yorgun olduğum için yemek yapmamalıyım, söylenerek yumurta kırmalısın. Hava soğukken birbirimize sıkıca sarılıp yatmalıyız.

Zaman su gibi akıp giderken, herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı. Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden. Mutlu da olsa, kötü de olsa, yaşadığımız günler bizim günlerimiz olmalı. Saçlara düşünce aklar ya da gidince aklar, çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehırden.

Kavgasız, her sabah gürültüyle uyanılmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz. Geceleri balkonda denizi seyredip, sandalyelerimizde sallanmalıyız. Eve gelip, benden kahve istemelisin. Çocuklar gelmeli zıyaretimize, geçmışteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız...

Öyle sevmelisin ki beni, bu yazdıklarım korkutmamalı seni. Tebessümler açtırmalı yüzünde. Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde, birbirimizi sevmenin gururu olmalı "herşeyde".

jujum bu güzel yazı beni çok ama çok duygulandırdı...
adeta içimdekileri kelimelere dökmüşsün..teşekkür ederim arkadaşımmmm

aşkımm yine gittin, yine beni yapayalnız bıraktın.
yine gözyaşlarım sel oldu, yine ben kaldım ve BEN!!!
kaderimizde var ayrılık, demek istemiyorum,seni yanıbaşımda yaşamak istiyorum..
seni sensiz yaşamak nasıl bir acı çok iyi biliyorum..ama artık istemiyorum..bu haksızlık haksızlık!!!
seni senle yaşamak varken kokundan uzak nefes almak nasıl kahredici bilemezsin...
keşke keşke keşke hep yanımda olsaydın..sana sarılsaydım, doyasıyla öpseydim koklasaydım seni..ah nasıl hasretim sana bilemezsin....
NOLUR ARTIK GİTMEEEE LÜTFENNNNNNN:uhu:

romantik83.gif

Yıllardır yalnız olan ruhumun artık tek sahibi, tek eşi sensin...Sen benim dünüm, bugünüm, yarınımsın...Sen benim GELECEĞİMSİN!!!

Seni sonsuz bir aşkla sevdim ben, sana aşkım dedim, bundan ötesi var mı?Bak yine söylüyorum; sen benim AŞKIMSIN!!!

Sen benim canımın canı, kanımın kanı, yüreğimin yüreği, nefesimin nefesisin...Sen benim CANIMSIN!!!

Sensiz yapamam, sensiz yaşayamam...Sen benim yaşama sebebimsin.Bu kalp sensizken atmaya korkuyor.Sen benim kalbimin en heyecanlı, en hızlı, en yavaş ritmisin...Yaşamam için gereklisin...Sen benim KALP ATIŞLARIMSIN!!!

Hayata dair ne kadar duygu varsa acı-tatlı; mutluluğum, hüznüm, tebessümüm, acım, hepsini, herşeyi sende yaşıyorum...Sen ufacık ya da kocaman.Sen benim DÜNYAMSIN!!!

Sen benim için teksin...Eşsizsin...Varlığıma verdiğin değerle, ruhunla, ruhuma kattıklarınla...Bakışınla içimi titretmelerini...Gülüşünle, günüme güneşi doğdurmanla...Hissettiklerinle, hissettirdiklerinle...Sen benim EŞSİZİMSİN!!!

Sen olmadan bu kalp atmaz demiştim.Atmayan bir kalp nasıl nefes alır?Yaşama sebebimsin...Varlığımsın...Gitme, hep yanımda kal...Sen benim NEFESİMSİN!!!

Seni tanımadan önce sanki hayatımın bir anlamı yoktu, bomboş bir hayatın içinde, boşluklara takılıp kalıyordum...Sanki dipsiz, karanlık bir kuyudaydım, üşüyordum...Sonra sen geldin.Hayatıma bir güneş gibi doğdun içimi ısıttın...Karanlıklarımı, ışığınla aydınlatttın...Sen artık benim tek IŞIĞIMSIN!!!

Hem de ışıkların en güzelisin.Çünkü, sadece doğru ve güzel olan herşeyi aydınlattın.Bana sevgin ve güveninle...

Sen Benim Herşeyimsin

Sabahlarıma doğan güneş
Gecemi aydınlatan aysın
İlk tutkum, ilk aşkımsın
Sen benim gençliğimsin

Tenimin ilacı
Kalbimin sesi..
Damarlarımdaki kanımsın...

Sen benim her şeyimsin
Ekmeğimin katığı
Nefesimin soluğu
Dilimin sesisin.....