iştah açan havlular

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
iştah açan havlular
iştah açan havlular

aks0094.jpg
Everything yine çok yeni bir ürünle vitrini zenginleştirmeye devam ediyor. Showroomlarında satışına yeni başlanan bir innovasyon ürünü olan pasta görünümlü havlular çok yeni olmasına rağmen müşteriler tarafından oldukça ilgi görüyor.

Paketlemede pasta şeklini almış olan bu ürünler aslında havlu. Bu esprili sunumu fark edebilmek için sadece biraz daha dikkatli bakmak yeterli. Daha çok hediyelik olarak tercih edilen bu ürünlerde havlu rengi pasta renklerine göre seçilmiş. Ayrıca ürünlerin üzerlerinde kullanılan çilek, üzüm veya ananaslar ise mutfakta kullanılabilecek dolap mıknatısları. Kısacası tam anlamıyla bir innovasyon.

Hepsinin içerisinde farklı boyutlarda havlular var. Kimilerinde el , kimilerinde yüz, Kutulu hediyelik setlerinde ise lif+yüz+el havluları mevcut. Farklı bir konsepte sahip olmasına rağmen ürünlerin fiyatları da oldukça uygun. Everything showroomları hafta içi ve hafta sonu 10.00- 22.00 saatlerinde açık.Birbirinin aynı ürünlerden sıkıldıysanız mutlaka bu ürünleri görmelisiniz.
 
Ce: iştah açan havlular

ben pasta sandım ne kadar hoş yapmışlar emeğine sağlık.
 
Geri
Üst