İstanbul Tüp Bebek Merkezi

sokakkedisi

Yeni Üye
Üye
İstanbul Tüp Bebek Merkezi
Merhaba,
Ben siteye yeni üye oldum.
Tüp bebek tedavisi görmüş bir anneyim.
Benim gibi tüp bebek tedavisi ile anne olanlarla iletişimde olmak, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olmak için tedavi gördüğümüz hastaneleri ve doktorları tanıtalım diyorum.
Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştüm. Doktorum Aret Kamar'dı. İlk denemede pozitif sonuc aldık ve ok şükür artık bir anneyim. Sebepsiz infertilite idi sebebi.
Siz de deneyimlerinizi yazın paylaşalım.
 
Merhaba sokakkedisi,
Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştür. Bir arkadasımın tavsiyesiyle acıkcası birazda cekinerek gitmiştim cunku farklı bir merkezdeki kötü tecrübem beni biraz korkutmustu. Neyseki ben de Aret Bey'le tanıstım ve tedaviye basladık. Cok iyi bi doktor beni cok iyi dinledi ve sonucta dogru bir teshis ve tedaviyle hamile kaldım.Simdi benim de bir bebegim var.
Baska annelerde var mı acaba bu sekilde İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi gören.
 
2010 yılında teyzem İstanbul tüp bebek merkezinde dr. Aret Bey ile 20 yıl süren hasreti sonlandırdı.Şuan 6 ve 3 yaşında iki kuzenim var.İlki Tüp Bebek tedavisiyle olan ikincisi tedavi olmadan bizlere sürpriz olan.
Teyzemin yıllar önce yaşadığı o zor durumu şimdi bende yaşıyorum..eşim azosperm. Rabbim yardımcımız olsun biz de Aret Bey'i düşünüyoruz bakalım hayırlısı.
 
benim doktorum medicalpark göztepe hastanesindeki Aynur Erşahin :) transferim yapıldı şimdi heyecanla bekliyorum, ne garip bir süreçmiş arkadaşlar yaşayan bilir, umut, kaygı, endişe, mutluluk hepsi bir arada yaşnıyor şuan, doktorum çok iyi yaklaşımı harika, elinden gelen her şeyi yaptı şimdi kan tahlili gününü bekliyorum, dualarını eksik etmeyin ne olur benim dee kucağım dolsun artık <3
 
Merhaba, tüp bebek tedavisi belirttiğiniz gibi yoğun duygu dalgalanmalarının olduğu karmaşık bir süreç . Umarım beklediğiniz sonucu alırsınız. Dualarımız sizinle. Allah dileyen her kadına anne olmayı nasip etsin.. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum
 
Geri
Üst