İvig kullanıp bağışıklığı düzelen var mı?

• Konbuyu başlatan hasangdk_
  • Başlangıç tarihi
H

hasangdk_

Forum Okuru
İvig kullanıp bağışıklığı düzelen var mı?

İvig kullananlar yorumları melek kadınlar kulubü ivig ne için kullanılır forum'da.​

Ben antikor testi yaptırdım arkadaşlar ve bağışıklığım çok düşük çıktı. Üstelik korona geçirmeme rağmen test bu şekilde çıktı. Acaba ivig kullansam bağışıklığım güçlendirir mi? Bağışıklığım düşük olduğu için doktora desem verir mi acaba bana? İvig kullananlar yorumlarınızı alabilir miyim? Koruma altına alıyor mu koronadan ya da başka hastalıklardan bu ilaç.

Merhaba
İvig ilacı immun yetersizliğinde kullanılan bir ilaçtır. İmmun yetersizliği nedir peki? Bağışıklık sistemimizi oluşturan elemanlardan birinin eksik olma durumudur. Yani kısacası bağışıklık sistemi yetersizliğidir. Ama bunun için elbette kafanıza göre kullanamazsınız bu ilacı mutlaka doktora danışmalısınız uygun görürse zaten size önerecektir. Ayrıca koronadan koruduğuna dair bir bilgi var mı bilemiyorum. Bence siz korona aşısı yaptırın bu şekilde koronadan korunmuş olursunuz. Bağışıklığınız düşük ise bunu doktorunuzla konuşmalısınız mutlaka.

Aşağıda ilginizi çekebilecek incelemeniz gereken bir yazı bırakıyorum arkadaşım. Mutlaka inceleyin. ''Bağışıklık yetersizliği immun yetersizlik'' hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri