iyi bir dansçı olabilmek için neler gerekir?

S

Slh_ztrk

Forum Okuru
iyi bir dansçı olabilmek için neler gerekir?
Dasnçı olmayı istiyorum ama eminim ki bu aileme saçma gelecektir ama ben bunu ek olarak sadece zevk amaçlı yapmak istiyorum.iyi bir dansçı olabilmek için önerebileceğiniz bi lise üniversite veya kurs var sa lütfen...
Bahçelievler - Emekte bir dans kursu var kardesim adı Crypto istersen bir görüş

Dudak kuruluğuna ve çatlağına ne iyi gelir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Şeker hastalarında ayak yaralarına ne iyi gelir ? Şeker hastalarında ayak yaralarına ne iyi gelir ?
Diyabet, insüli'nin vücuttaki glikozu kullanamaması nedeniyle normalin üzerindeki kan glikoz seviyelerindeki dalgalanmadan kaynaklanan bir hastalıktır. İnsülin artışı birçok soruna neden olabilir. Hipertansiyon, yüksek tansiyon ve kilo...
Tüm Sağlık Konuları 0
Yaş incir kabızlığa iyi geliyor mu ? Yaş incir kabızlığa iyi geliyor mu ?
İncir çok besleyici bir meyvedir. İncir, bir dizi vücut sistemine sağlık yararı sağlayan birçok vitamin ve mineral içerir. İncir antioksidan özellikleri ile büyük bir hizmet vermektedir. incir iyi bir lif kaynağı olduğu için kilo...
Tüm Sağlık Konuları 0
Vücut çatlaklarına ne iyi gelir ? Vücut çatlaklarına ne iyi gelir ?
Çatlaklar, çoğu insanın, özellikle de kadınların hayatlarının bazı noktalarında sıkıntı yaşadıkları yaygın bir cilt problemidir. Ergenlik, hamilelik, kilo alımı, kilo kaybı, cildin hızla gerilmesiyle sonuçlanır. Bu ciltte çatlak denilen...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Bebeklerde gaz sancısına ne iyi gelir ? Bebeklerde gaz sancısına ne iyi gelir ?
Bebeğiniz beslendiğinde ve dinlendiğinde ağlama eğiliminde mi ? Eğer bebeğiniz gazla ilgili problemlerden şikayetçiyse, çok fazla acı ve rahatsızlık duyduğu anlamına gelir. Bebeklerde gaz sancısı sık görülen bir problemdir. Bebeklerin...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
Dudak kuruluğuna ve çatlağına ne iyi gelir ? Dudak kuruluğuna ve çatlağına ne iyi gelir ?
Vücudun en hassas parçalarından biri olan dudaklar, iklim değiştiği zaman kolayca etkilenir. Çatlamış dudakları sadece kışın gerçekleşen bir şey olarak düşünebilirsiniz. Ama gerçek şu ki, özel bakım göstermedikçe kuru ve çatlamış...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0