iyi bir dansçı olabilmek için neler gerekir?

S

Slh_ztrk

Forum Okuru
iyi bir dansçı olabilmek için neler gerekir?
Dasnçı olmayı istiyorum ama eminim ki bu aileme saçma gelecektir ama ben bunu ek olarak sadece zevk amaçlı yapmak istiyorum.iyi bir dansçı olabilmek için önerebileceğiniz bi lise üniversite veya kurs var sa lütfen...
Bahçelievler - Emekte bir dans kursu var kardesim adı Crypto istersen bir görüş

Mide ülserine ne iyi gelir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yatak yaralarına ne iyi gelir ? Yatak yaralarına ne iyi gelir ?
Yatak yaraları, hastalık sürecinde hastanın uzun süre yatakta tek pozisyonda kalmasından kaynaklanır. Yatak yarasında genelde etkilenen bölgeler kuyruk sokumu, diz, dirsek , topuk, sırt ayak bilekleri gibi yerler etkilenir. Durum hasta...
Tüm Sağlık Konuları 0
Böbrekleri sağlıklı tutmak için en iyi yiyecekler Böbrekleri sağlıklı tutmak için en iyi yiyecekler
Bildiğiniz gibi, böbrekler en hayati organlarımız arasında yer alır ve sisteminize koyduğunuz herşeyi (yiyecek, alkol, ilaç vb.) İşlemeye yardımcı olurlar. Başka bir deyişle: vücudunuzu sağlıklı tutarlar. Kötü böbrek fonksiyonu diyabet...
Tüm Sağlık Konuları 1
Soğuk algınlığına ne iyi gelir ? Soğuk algınlığı nasıl geçer ? Soğuk algınlığına ne iyi gelir ? Soğuk algınlığı nasıl geçer ?
Değişen hava koşulları bir çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Mevsim dönüşlerinin yaşandığı şu günlerde soğuk algınlığı ve grip sıklıkla görülmektedir. Soğuk algınlığı, virüslerin neden olduğu bir enfeksiyondur. Genellikle yılda iki veya...
Tüm Sağlık Konuları 0
Akupunktur hangi rahatsızlıklara iyi gelmektedir ? Akupunktur hangi rahatsızlıklara iyi gelmektedir ?
Akupunktur, bir kişinin cildinden vücuda belirli noktalarda, çok çeşitli derinliklere çok ince iğnelerin sokulmasını içeren bir tedavi şeklidir. . Bir çok insan, diz osteoartriti, baş ağrısı ve bel ağrısı gibi spesifik ağrıları...
Tüm Sağlık Konuları 1
Mide ülserine ne iyi gelir ? Mide ülserine ne iyi gelir ?
Sıklıkla mide ağrısı olarak bilinen ülserler, mide astarı etrafında ve bağırsağınızın üst kısmında gelişir. Mide ülserleri mide zarının içinde açık yaralardır. Bunlar, asitle ilgisi olan bir çeşit peptik ülserdir. Midede bulunan asit...
Tüm Sağlık Konuları 1