iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

geweze

Hamiş Melek
iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm
selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle böylebi baktım onların yanında da onlarla can ciğer kuzu sarma...hatta sonradan öğrendmki onlarada beni kötülüyomuş...yani kısacası onların yanında onlara yalakalık yapıo benm yanımda bana....işin kötüsü kaynanam onu çok sevio hatta benden de ileri tutuyo...güveniyo falan ben de görüyorum arkasından kuyusunu kazdığını gittim anlattım kaynanama neler olduğunu...şimdi içim huzursuz laf taşıdım gibi oldum içim rahatsız..sizce doğrumu yaptım yanlışmı...

canım senin yaptığın laf taşımak değil sen aileni dışardan ailenizi huzursuz edebilecek birinin fenalığını anlatmışsın kayınwalidene.ben olsam bende aynısını yapardım.hatta ikisi bir aradayken kadının yüzüne wururdum..

Canım benceçok doğru bir karar almısssın eger kayınvalidende seninle beraber oluysa ilerde olusaşak daha buyuk felaketlerin önüne geçmiş olursunuz.. cunku hayatta hep mutsuzluklar 3.kişilerden geliyor.. Birde sana benden arkadas tavsiyesi.. aile içi olaylarınızı asla baskaları ile paylaşmayın.. Bir gün dönüp dolaşıp sorun oluyor... Umarım bundan sonra hersey gonlunuzce olur ve birdaha böle tatsız olaylar yasamazsınız...

Canım benim yaa...
bence sen hiç üzülme en doğrusunu yapmışın..
sen laf taşımamışsınki laf taşıyan o kadınmış...
hem amacı belli: kayınvalidenle aranı bozmaya çalışıyomuş resmen...
2 gün sonra sen kayınvalidenle ve dolayısıylada eşinle kötü olacaktın...
walla en doğrusunu yapmışsın hem sanada gelip kayınvalideni(anneni) kötülüyomuş sen onun kötü konuşmasına izin vermemiş oldun...
resmen mutluluğunuzu bozmaya çalışmış...
umarım istediği şeyi elde edemez ve HAYAT BOYU MUTLU OLURSUNUZ...!

teşekkür ediyorum kızlar valla gerçekten içimi rahatlattınız eşimde böyle söyledi arkandayım ben senin dedi..annemde eğer ona inanırsa orası onun bilceği iş artık çünkü ben şahidim dedi..

sen iyi yaptın hiçte üzülme sonucta sen o kadından daha yakınsın kaynanana.ama onu dinlerse yapacak birşeyin yok kendileri bilir

Aman canim,boyleleri asil laf tasiyor,senin dedigin gordugunu,bildigini soylemek,iyi de olmus.Boyle boyle kaynanan ile aranida acar.

Geri