Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

eşlerin başkalarının yanında çok mutluyuz havası vermeye çalışmasına
yılışık,sırnaşık aşklara ,göstermelik saadete gıcığım...

yazini okurken inan gülümseyerek okudum gercekten benim dile getiremediklerimi dile getirmissin süpersin vallahi tbrk benide en gici oldugum sey magazalarda burnumuzun dibinden ayrilmayan elemanlar ya rahat bakamiyorum insan kötü oluyor sanki bisey calicakmisiz gibi ama ben artik dayanamadim söyledim lütfen pesimden gelmeyin rahat edemiyorum alicagimi alamiyorum dedim kizda gitti (ama bana sinir oldu gitti ) :D

kaldırımlarda ellerinde sigara aheste aheste yürüyen adamlara uyuz oluyorum.yetişecek işimvar ne yol veriyo çok özür dilerim öküzler nede kenardan yürüyolar.ben onların arkasında giderken zehirlenmeye mecburmuyum pispis sigara kokusu çekiyorum sinir olduğumda cabası bacım iyikiaçmışsın ben biraz çatlağım uyuz olduğum şeyler okadar çokki
aklıma geldikçe birine kızdıkça yazarım artık. muhteşemsin canımıniçi:ar4fd:

yazini okurken inan gülümseyerek okudum gercekten benim dile getiremediklerimi dile getirmissin süpersin vallahi tbrk benide en gici oldugum sey magazalarda burnumuzun dibinden ayrilmayan elemanlar ya rahat bakamiyorum insan kötü oluyor sanki bisey calicakmisiz gibi ama ben artik dayanamadim söyledim lütfen pesimden gelmeyin rahat edemiyorum alicagimi alamiyorum dedim kizda gitti (ama bana sinir oldu gitti ) :D
bazen söylemek gerekiyor....ne bakmıştınız yardımcı olayım diyorlar.belki ne bakacağıma karar vermedim...acaba prim mi alıyorlar sattıklarından nedir anlamadım bu gereksiz alakayıhahaha

kaldırımlarda ellerinde sigara aheste aheste yürüyen adamlara uyuz oluyorum.yetişecek işimvar ne yol veriyo çok özür dilerim öküzler nede kenardan yürüyolar.ben onların arkasında giderken zehirlenmeye mecburmuyum pispis sigara kokusu çekiyorum sinir olduğumda cabası bacım iyikiaçmışsın ben biraz çatlağım uyuz olduğum şeyler okadar çokki
aklıma geldikçe birine kızdıkça yazarım artık. muhteşemsin canımıniçi:ar4fd:
süpersin hurhur
sinir oldukça yaz şekerim..
kaldırımlarda yol vermeyenlere ben de uyuz oluyorum...
en son ayakkabısının arkasına basan erkeklere gıcık oluyorum...:meri:

teröristlere uyuz, gıcık oluyorum...nefret ediyorum....bütün kötü sözler onlar içinnnnnnnnnnn....terbiyem müsaade etmiyor...iğrenç yaratıklariyyy

Geri