jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

Bol bol meyve tüketelim :) Vucudumuzun direnci kaybolmasın...
meyve-diyet.jpg

Sağlıklı bayanlar olarak yazaa tam formda gireceğiz... (inşallah) :nazar:

diyet14.jpg

Hepinize güvenim sonsuzzz!!!
MeÇHuL sen spora devam edecekmisin????

23221-albums126-picture1083.jpg
günaydın cici melekler

yazım yazım diyorum hep unutuyorum...
Buara da ben 65kg oldum:) diyeti bozdum ama baştan sıkı tuttuğum için olsa gerek kilo kaybına devam ettim..
miğdeniz sağlamsa herkese sirke tavsiye ediyorum bende işe yaradı...
arkadasımın ısrarları sonucu 1 hafta denerim yaramazsa bırakırım dedim ama bırakmadım çünkü hem kilo kaybımda yardımcı oldu hem iştah meselesini düzene soktu hemdee sivilcelerimden nerdeyse kurtuldum.. (maşallah)
fakat bu sirkeyi aç karnına yanındada 2bardağa yakın ılık su ile içilip hemen ardındanda biraz ısınma hareketleri yapılması gerek (kana daha çabuk karısıyormus)
işte böyle kızlarrr jelibonumun sayesinde 6kg verdim :)
sizler kaç kilo oldunuzz kilo takibi yapılamıyorr uzun zamandırr.. listemizz güncelleşmedi....

tekrar günaydınnn :)

selam canlarım gültencim öncelikle liste güncellenmesinden bahsedeyim hiç kimse kilo bildirimi yapmadı ben ısrarla istedim ama yine sonuç alamadım yane diyete devam eden sadece birkaç kişi kaldık. o yüzden liste yazmadım. bende devam ediyorum diyetime işlerimin yoğunluğundan eskisi kadar ilgilenemiyorum sizlerle kusura bakmayın kızlar lütfen.

fonnn.jpg

GÜNAYDIN VE HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM CANIM ARKADAŞLARIM...
MUTLU HUZURLU VE FORMDA BİR GÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİ İLE :)

:kapiş:​

evvet kıslar almış olduğum gazla dün elma sirkesi ve bal kürü içmeye başladım yaklaşık 20 gün sürecek tabi sporada devam inşallah yaza 52 kilo girecem bide şu tatlı isteğimi kontulol altına alırsam süper olcek :laugh: canım sürekli tatlı istiyo bazen dayanamıyom çok kaçırıyom ama yok olmuyo böyle kurtulmak lazım bu pis kilolardan dimi kıslar hadi hep be raber :kapiş:bir ki üç dört , bir ki üç dört ...............

evvet kıslar almış olduğum gazla dün elma sirkesi ve bal kürü içmeye başladım yaklaşık 20 gün sürecek tabi sporada devam inşallah yaza 52 kilo girecem bide şu tatlı isteğimi kontulol altına alırsam süper olcek :laugh: canım sürekli tatlı istiyo bazen dayanamıyom çok kaçırıyom ama yok olmuyo böyle kurtulmak lazım bu pis kilolardan dimi kıslar hadi hep be raber :kapiş:bir ki üç dört , bir ki üç dört ...............

Tam destekk arkandayım canım...
:) kaka kilolar gidecekk bizde mutlu olacağızzz....

Elma sirkesini biliyorumdaa... bal kürü ne oluyor canımcım???

Elma sirkesini biliyorumdaa... bal kürü ne oluyor canımcım?

desteğine sonsuz teşekkürler canım kür şöyle uygulanıyor bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı bal iki tatlı kaşığı elma sirkesi koyup karıştırıyoruz bu karışımı günde üç kez yemeklerden bir saat önce içiyoruz (tadı iğrenç oluyo:)) 20 gün kadar içiliyo ben yeni başladım sonuçlarını size bildiririm ...işe yarar inşallah...

:nazar:

Elma sirkesini biliyorumdaa... bal kürü ne oluyor canımcım?

desteğine sonsuz teşekkürler canım kür şöyle uygulanıyor bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı bal iki tatlı kaşığı elma sirkesi koyup karıştırıyoruz bu karışımı günde üç kez yemeklerden bir saat önce içiyoruz (tadı iğrenç oluyo:)) 20 gün kadar içiliyo ben yeni başladım sonuçlarını size bildiririm ...işe yarar inşallah...

Bilgiler için teşekkür ederim cnm.. Hmmm farkı içim tarzı. bende Elma sirkesine başladım arkadaşım ısrarı üzerine faydasınıda çoookk gördüm fakat ben sirkeyi azcık bardaga koyuyorum içiyorum ve ardından ılık su tüketiyorum ve tadının ne kadar kötü oldugunu biliyorum...
Allah sabır versin bizleredeee en kısa zamanda formumuza kavuşalım...
Gerçi beni görenler oldugum kilom ile görünümün arasında orantısızlık oldugunu sölüyorlar.. Görenler bana en fazlaa olsan olsann 60 olabilirsin diyor :)
Ama bende tüçük 1 göbek oluştu ondan kurtulmak istiyorum... inşallah tatile gitmedende kurtulurrum yaaa... inşallahh :)
Buarada ben 1,68cm boyunda ve gruba katıldıgımda 71kg idim şuan ise 65 :) ohhh gitttiii üzerimden koca bir 6kg'lık bir yük.. Ay maşallah diyeyimde nazar değmesin... (MAŞALLAH) :nazar: buaralar hafta sonu piknikleri arttı ve korkulu rüyam oluyorlarr.... açık hava iştah açıyorr veee mamalarda güzel olunca dayanamyorum..

Hayırlısı :)
benim hedef kilomaa verdiğim kilom kadar kaldı onuda verecem :) kararlıyımm sabırlıyım dadluyum çok şımarığımmm....

hepinizi öpüyorummmmm GÜNAYDINLAR diyorum :)
:123:

Geri