jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

ha bide şu koşu bandını nerden ne kadara felan aldın onalrı bir özel mesajla yollayıver bakemmm:D

meçhulüm başta çok ama çok aynlış yapıyorsun diyeyim sana. iki öğün ile kilo verilmez asla yapma verdiğin kiloları yemek düzenin değişince geri alacaksın.

kahvaltını tam olarak yap kepek ekmek kullan çünkü tüm enerjimizi kahvaltıdan alıyoruz .ilk işe uyku düzeninden başla yemek saatlerini düzene koy ve diyete başla ve günde ne olursa olsun 8 ssat uyu.sabah erken kalk ve 10 gibi spor yapmaya çalış çünkü beynimiz bu sırada ve vücüdumuzda çok enerjik oluyor.gecede 23 ve 00 da uykuda olmaya çalış. sabah ve öğeln yeneği arasında 1 porsiyon meyven olsun akşam en geç 17 30 yemeğini ye tatlıdan ve tuzludan muahhakak kaçın posiyonlarını azalt .eğer aç kalırsan sürekli metebolizman önce 2 3 kiloyu rahatlıkla verecek ancak sonrası tıkanıp kalacak çünkü metobolizman aç kaldığın için zayıflacak kiloda veremiycen.
sana tüm bilgilerimi burda yazıcam ve bir günlük tutucam hergün saat kaçta ne yediğimi yazıcam sende yap canım.

formda kal.....

benden de sana destek devaam lelliboncuğum sonuna kadar yılmak yok keşke bende rejim yapabilsem :D:D

tamam canım benim.ama sabahları birşey yiyemiyorum midem çok bulanıyor bu çoçukluktan beir var olan birşey bende..sabahalrı kahvaltı yapamıyorumm..ama meyve yiyorum..öğlen 12 gibi kahvaltı yapıyorum aaralardada meyve yiyorum yine su içiyorum uyumuyorum..akşam saat 17.35 gibi akşam yemeğimi yiyorum..saat 00.30 da mutlaka uyuyuyorum..hergün yapıyorum heraket saat farketmiyor devamlı yapıyorum yattığım yerden oturduğum yerdne bile yapıyorum...sende yürüyüş bandı var işe yarıyormu acaba...yarıyorsa alıcamdaa...ne öneriyorsun yaz bana canımcımm

canım 5 gün falan oldu daha faydasını görmem henüz kendimi düzene soktuktan sonra faydasını görebilirim. ama vücumu toparladığını hissediyorum eşimde diyor. eğer durumun varsa ve evde hareketsizsen al bence. hemen kilo vermem mümkün değil zten öyle istemiyorumda çünkü verdiğim hızda geri alıcam sporla yavaş yavaş vericem. ama tavsiye edrim yürümek güzel bedenin zinde olur. dietle beraber spor yapıyorum. ayı n 15 inde yazıcam bakalım imzama kilomu. inşllah veririm. ama regl oldum 3. günü kilo veremem galiba. normalde zati böle günlerde 0.5 ile 1 kilo arası fazla çıkmam normal. reglden sonra sıkkımı sıkkı bir spor ve diet. ben kocişe dedim spor salonuna yolla beni dedim kıskandı artı zaten 1 2 aylık periot değil sürekli olan bişi salona vereceğim parayı banta veririm ömür boyu elimde olur dedi. ölelikle aldık mantıklıda sende bunu öner kocana ve durumunuz iyiyse alın. mutlaka faydasını görücen

teşşekürlerr canm yhaaa emin ol en kısa zamanda almalıyımmmm...düşüncelerine dekatılıyorum sonuna dekkk:ehi:

aynen yha canım cumaretsi ve pazar eşimle gezip toztuk ve ayarı biraz kaçırım tatlı etli felan fazla yedim sanırım ama tekrar başlaıdm ölmek var dönmek yokkkkkk benim içinn:)

hadi bakalım ne yapalım biyormusun bir hedef belirleyelim ona inince kendimize ödül verelim ben şimdi 72 olmuşum 70 e inince bir sabah milföy böreği yicem ve akşamınada pizza yicem sonra yine bir hedef ve yeni bi ödül sende böyşe yap canumm. bu kaçamağını ödülden say :D:D:D

Geri