Kabızlığa kesin çözüm!!!

zeytinyağını denedim kilo yapıyor bilginize :)

Arkadaşlar sinameki çayı ve zeytin yağı cok iyi geliyor
DİKKAT!
Sinameki Cayını 1 Haftadan fazla kullanmayın Bağırsaklarda tahribata yol açar.
SADECE 1 HAFTA DAHA FAZLA KULLANMAYIN MARKETLERDE COK RAHAT BULABİLİRSİNİZ...KABIZLIK TEDAVİSİNDE DOKTORLAR TARAFINDAN ÖNERİLEN İÇİLDİKTEN HEMEN SONRA TUVALET İSTEĞİ GELİR MİĞDE AĞRISI YAPABİLİR...

Arkadaşlar ben kirazı çekirdeğini yutarak yiyorum böyle 2 kilo birden yedim şimdi tuvalete çıkamıyorum :( ne yapmalıyım lütfen yardım edin

üç hafta niye bekledin arkadaş, için dışın karışmıştır, müsül al müsül eczaneden, yüzyılın icadı:)

Merhaba ben 3 aydir kabızlık sorunu Yaşıyorum. Bagirsak düzenleyici vb anlık kullandigin surece iyi gelen ilaçlar kullandım. Ancak eger kabızlık sorunundan kurtulmak istiyorsanız biraz sabırlı ve kurallı bir süre hareket wtmeniz gerekiyor.3ay boyunca cok sey denedim ama cok net sonuc uygulama yetersizliginden dolayı alamadım ramazan da girince aksama oldu biraz. Simdi size son zananlarda yaptığım kür ve yontemi anlatacağım. Bu kürun ise yaradığını soylemek istiyorum, , çünkü artik hergun tuvalete cikabiliyorum. İşte uygulamam; aktardan taze keten tohumu aldım bunu cektirdim yani oguttum. Daha sonra aksamlari yatmadan once bir yemek kaşığı bir kase yogurtla karistirip yedim. Istege gore su, salata, yemeklerle tabaga koyduktan sonra uzerine serperek de tuketebilkirsiniz. Sabah kahvaltidan yarim saat önce su ile aldim ölçü ayni bir yemek kaşığı. Bunun yaninda meyve bagirsaklarda etkili olan hemen hergün yemeye çalışıyorum.kuru erik ve bolca su ile bagirsaklarim calismaya basladi. Zeytin yağının önemi coj fazla oda sabah bir yemek kaşığı alındığında cok iyi geliyor. Benim en onmeli soyleyecegim keten tohumu ve hergun ayni saat te tuvalate cikmabiz ozlellkle sabah erken saatlerde bu da bagirsak tembelliği olanlar için antiraman oluyor ve bagirsaklar bir ay sonra bu saatlerde otomatik olarak sizi goreve cagiriyor :) faydasını göreceksiniz. Son olarak bagirsaklarin çalışması icin sunu oneririm denenmis ve onaylanmistir. Kepek ile her akşam bir kase yoğurt karistirip yerseniz bagirsaklariniz calisacaktir 3 ay ayni sekilde bir çay bardagi kepek ve yogurt ile yatnadan once yerseniz 3 ayin sonunda birdaha asla kabizlik nedir bitmeyecek siniz bağırsakları aliskanlik kazandirdigimiz için dogal ve faydali kesin çözüm diyebikirim.herkese acil sifalar dilerim.

Duphalac diye bi ilaç var fizyolojik bagarsak duzenluyici bunu için vc çıkmadan 3 dk sıcak suya oturun yumusasin eminim kolay olcak geçmiş olsun

Merhaba ben ozlem 3 4 gundur tuvaletimi yapamiyorum meyve yedim ama nafile karnim felajet derecede agriyir lutfen bana yardim edin

Kabızlık sorunu için en etkili besin kayısıdır.Sabah aç karnına bu lifli yemişi tüketip üzerine bol su aldığınızda kabızlık sorunundan kurtuluyorsunuz.Her öğün salata tüketmek te kabızlığın önüne geçer..

Geri