Kabızlık Sorununa kesin çözüm incirli süt kürü

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kabızlık Sorununa kesin çözüm incirli süt kürü
incir süt kürü, kabızlık nasıl geçer, kabızlığa kesin çözüm, kabızlık için doğal çözüm ile ilgili bilgiler sizler için bu konumuz da yer alıyor.

Herkesin hayatı boyunca dönem dönem mutlaka kabızlık sorunu ile karşılaştığı olmuştur. Özellikle biz bayanlar da bu durum daha çok ortaya çıkıyor. Bazıların da ise geçmeyen yada sıklıkla yineleyen kabızlık sorunu oluyordur.

Ne yazık ki bu durum insana oldukça sıkıntı yaşattığı gibi yaşam modunu da düşürüyor. Kabızlığa kesin çözüm getiren incirli süt kürü sayesin de artık kabızlık sorununuz ortadan kalkacak.

Asıl konumuza geçmeden önce kuru incirin faydaları ile ilgili konumuza tıklayarak birçok derde şifa kaynağı olan kuru incirin faydaları hakkın da bilgi edinebilirsiniz.


incirli-sutun-inanilmaz-faydalari-10233575.JPG


Kabızlık için incirli süt kürü nasıl yapılır?

Öncelikle 10/12 adet kuru inciri yumuşaması için sıcak suda 15 dakika kadar bekletirseniz sütle kaynatma işleminde işiniz daha çok kolaylaşacaktır.

Bir litre süt içine yumuşayan incirleri atarak kaynatıyoruz. Öyle aman aman uzun süre kaynatmanıza gerek yok 5 dakika kadar kaynatmanız yeterli olacaktır. Daha sonra bu karışımı robottan çekiyoruz ve ılıyınca muhafaza etmek için buzdolabın da saklıyoruz. Her gün bu karışımdan içebilirsiniz. İçtikten kısa bir süre sonra kabızlık sorununuzun ortadan kalktığını göreceksiniz;)


o_hastaligin_caresi_incirli_sut_1459405701_3229.JPG


Kabızlık için bitki çayları konumuz da kabızlık sorununa doğal çözüm yollarına ulaşabilirsiniz.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ohhh vallahi süper görünüyor. Sorunumuz yok çok şükür ama yinede can çekti akşama yapsak mı ne diyorsun Mavim :D:D
 
Üst