Kablosuz stereo müzik ustası: Jabra BT8010

E

EspanOL

Forum Okuru
Kablosuz stereo müzik ustası: Jabra BT8010
1906_jabra.jpg


Jabra, BT8010 modeliyle stereo müzik dinleme zevkini Bluetooth teknolojisi ile bütünleştiriyor. Yüksek performanslı müzik dinlemek isteyenler için özel olarak üretilen Jabra BT8010, stereo müzik dinlemek için çift olarak kullanılabildiği gibi, telefon görüşmeleri ya da mono müzik için tek olarak da kullanılabiliyor. Takıp çıkarılabilir ek kulaklık, Jabra BT8010'a bu kullanım esnekliğini sağlıyor.

Jabra BT8010'un aynı anda birden fazla Bluetooth'lu ürüne bağlanabilme özelliği kullanım rahatlığını artırıyor. Kulaklık aynı anda iki farklı cep telefonu; cep telefonu ve müzikçalar; cep telefonu ve PC; müzik çalar ve PC gibi kombinasyonlarla kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar Jabra BT8010'la müzikçalardan müzik dinlerken telefonlarına gelen çağrılarıyanıtlayabiliyor. Çağrı gelir gelmez müziği durduran Jabra BT8010, telefon görüşmesi bittikten sonra çalan parçaya kaldığı yerden devam ediyor.

OLED ekranı sayesinde arayan numarayı gösteren Jabra BT8010'un cep telefonundan bağımsız kişiselleştirilebilen zil sesleri ve telefon rehberi bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar cep telefonlarını ellerine almadan arama yapabiliyorlar. Titreşim özelliğine sahip Jabra BT8010'un üzerinde bulunan ve ekseni etrafında dönebilen tuşu, kulaklık mönülerine ulaşmaya, arama yapmaya ve ses ayarlarını değiştirmeye olanak sağlıyor.

Mono kullanımda 23 gram, ek kulaklık ile 37 gram ağırlığında olan Jabra BT8010, 10 saate kadar konuşma, 6 saate kadar müzik dinleme, 300 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Fiyatı: KDV dahil 222 YTL.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
844
PaSikA
PaSikA
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
916
M
KızılÖtesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
KızılÖtesi
KızılÖtesi
Üst