1. EspanOL

  EspanOL Forum Okuru

  Kablosuz stereo müzik ustası: Jabra BT8010

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]
  Jabra, BT8010 modeliyle stereo müzik dinleme zevkini Bluetooth teknolojisi ile bütünleştiriyor. Yüksek performanslı müzik dinlemek isteyenler için özel olarak üretilen Jabra BT8010, stereo müzik dinlemek için çift olarak kullanılabildiği gibi, telefon görüşmeleri ya da mono müzik için tek olarak da kullanılabiliyor. Takıp çıkarılabilir ek kulaklık, Jabra BT8010'a bu kullanım esnekliğini sağlıyor.

  Jabra BT8010'un aynı anda birden fazla Bluetooth'lu ürüne bağlanabilme özelliği kullanım rahatlığını artırıyor. Kulaklık aynı anda iki farklı cep telefonu; cep telefonu ve müzikçalar; cep telefonu ve PC; müzik çalar ve PC gibi kombinasyonlarla kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar Jabra BT8010'la müzikçalardan müzik dinlerken telefonlarına gelen çağrılarıyanıtlayabiliyor. Çağrı gelir gelmez müziği durduran Jabra BT8010, telefon görüşmesi bittikten sonra çalan parçaya kaldığı yerden devam ediyor.

  OLED ekranı sayesinde arayan numarayı gösteren Jabra BT8010'un cep telefonundan bağımsız kişiselleştirilebilen zil sesleri ve telefon rehberi bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar cep telefonlarını ellerine almadan arama yapabiliyorlar. Titreşim özelliğine sahip Jabra BT8010'un üzerinde bulunan ve ekseni etrafında dönebilen tuşu, kulaklık mönülerine ulaşmaya, arama yapmaya ve ses ayarlarını değiştirmeye olanak sağlıyor.

  Mono kullanımda 23 gram, ek kulaklık ile 37 gram ağırlığında olan Jabra BT8010, 10 saate kadar konuşma, 6 saate kadar müzik dinleme, 300 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Fiyatı: KDV dahil 222 YTL.
   
Kablosuz stereo müzik ustası: Jabra BT8010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ut ustası

  Ut ustası

  Rüyada ud ustasi görmek, üzüntü ve sikintiya nihayet verip feraha kavusmaya delildir. Bir rivayete göre de ud ustasi görmek, hüzün ve kedere ve sesli aglamaya isarettir.
 2. Mermer ustası ...

  Mermer ustası ...

  Bir zamanlar dağda, kızgın güneşin altında, mermer taşlarını yontmaktan bezmiş bir mermer yontucusu varmış. “Bu hayattan bıktım artık. Yontmak! Devamlı mermer yontmak... öldüm artık! Üstelik bir de bu güneş, hep bu yakıcı güneş! AH! Onun yerinde olmayı ne kadar çok isterdim, orada yükseklerde her şeye hakim olacaktım, ışınlarımla etrafı aydınlatacaktım.” Diye söylenir durur yontucu. Bir...
 3. İnşaat Ustası - hahaha

  İnşaat Ustası - hahaha

  inşaat ustası nedir Büyükşehir Belediyesi Kuruluşlarından KİPTAŞ'ın Genel Müdür Yardımcısı Emin Batur'a, şantiyelerden birinde meydana gelen bir kaza sonunda kazaya maruz kalan duvarcı ustasının yazdığı tutanak: Gül gül öldüm... hahaha meleklerim sizlerde okuduğunuzda bana hak vereceksiniz... :piha::piha::piha: *İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım. Bunu yeterli görmeyerek,...
 4. Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar

  Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar

  Ben bu güne kadar kamuflajı bu kadar harika yapan bir tek hayvan biliyorum oda; bukalemunlar... Meğer Rabbim hayvanlara binbir çeşit özellik vermiş... İnsan oğlu böyle bir mükemmel uyumu yakalamak için günlerce boyanıyorda bu kadar mükemmel durmuyor... Şüphesiz Sen en büyükkün Allah'ım...
 5. müzik

  müzik

  duygu devedişi sahneye cıktıgında çalan muzıgın ısmını ogrenebılırmıyım

Sayfayı Paylaş