1. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Kahve telvesi ile cilt bakım maskesi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Ciltmaskesi tarafından paylaşıldı.

Yakın zamanda birkaç sitede denk geldiğimden ve uyguladığımda güzel sonuç verdiğinden bu yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.

< Konu Resmi..>

Ilk olarak haftasonu denedim bu cilt maskesinin uygulaması ve hazırlanması gerçekten çok kolay olup, uygulamadan 10 dakika sonra cildinizin yumuşacık ve arınmış olduğunu hissedeceksiniz.
    Kahve telvesi maskesi :
    Türk kahvesi keyfinizden sonra fincanın dibinde kalan telveyi 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım çay kaşığı tarçınla karıştırıp yüzünüze maske şeklinde uyguluyorsunuz. Maskeyi uyguladıktan sonra 25-30 dakika civarında cildinizde tutup daha sonrasında ılık su ile duruluyorsunuz.

Hazırlanması ve uygulanması bu kadar basit, durulama işleminden 5 dakika sonra cildinize dokunduğunuzda farkı hissedeceksiniz.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba link içeren resminizi düzenledim.Sitemizde başka siteye ait linkli resim,konu içine link yerleştirmek yasaktır.Keyifli paylaşımlar..

3. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Harika bir şeey. Sanırım başka bi başlık altında önceden de yazmıştım. :) Cildi çok güzel nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor. Uygulaması da çok basit hem. Oh daha nolsun :)

4. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bilmiyordum kusura bakmayın, bende bir siteden okuduğumdan ekleme ihtiyacı duydum.

5. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bu maske siyah noktalari yok eden cinsten mi?

6. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Siyah noktaları yok etmiyor, cildi ferahlatıyor ve yumuşatıyor.

Kahve telvesi ile cilt bakım maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reiki ile cilt bakımı

Reiki ile cilt bakımı

İç güzellikle dış güzelliğin buluşması Anastasia Achilleos, 31 yaşında, enerjik bir genç kadın. Elleri sihirli sanki! Onun yaptığına cilt bakımı ya da yüz bakımı demek büyük haksızlık; çünkü yüzünüzü ona teslim ettiğiniz an bir şey oluyor ve kendinizi ’mutlu/güzel’ hissediyorsunuz. Yani bu hafta güzelliğin içinden geçen enerji ile buluşuyoruz efendim! Herkese güzel bayramlar......
  2. Kahve Telvesi Bahçeye İyi Geliyor...

Kahve Telvesi Bahçeye İyi Geliyor...

Kahveyi pişirdikten sonra kalan telvesi ya da espresso artıkları bahçeler için iyi bir besin maddesi. Aslında kahve asidik bir yapıya sahip olduğu için bahçelerde uygun olmayabilir ancak pişirme süreci içerisinde bu asidite kayboluyor ve kahve nötrleşiyor. Asıl önemli olan kahvenin içerdiği organik maddeler. Yapılan bir araştırmada kahvede %4 Azot, %1 fosfor ve % 3 potasyum var. Bunlar bitki...
  3. Doktorum'dan Yeşil Çay Maskesi İle Saç Bakımı....

Doktorum'dan Yeşil Çay Maskesi İle Saç Bakımı....

Yeşil Çaylı Saç Bakım Maskesi Saç Bakım Maskesi Doktorum programına konuk olan Pervin Bulgak'tan sizlere muhteşem saç bakım maskesi..Hemde yeşil çaylı...Yeşil çayın faydalarını anlata anlata bitiremeyiz zaten..İşte saç bakımında da mucizeler yaratan yeşil çaylı mucize saç bakım kürünü sizlere sunuyoruz...Yeşil çayın kanseri önleyen bağışıklık sistemini güçlendiren etkisi saçlarda da...
  4. Nane maskesi ile cilt bakımı nasıl yapılır?

Nane maskesi ile cilt bakımı nasıl yapılır?

nane maskesi nedir,nane maskesi nasıl yapılır,nane maskesi nelere iyi gelir,nane maskesiyle cilt bakım önerileri hakkında bilgiler Serinletici ve canlandırıcıdır, yorgun cildi kendine getirir ve rahatlatıp serinletir. Karma ciltlerle yorgun ciltlere uygun bir maskedir. Büyükçe bir tutam naneyi bir cezvede demleyip soğumaya bırakın. Sonra 1 çorba kaşığı demlenmiş naneyi 2 kahve kaşığı...
  5. Sigara içenler için cilt maskeleri

Sigara içenler için cilt maskeleri

Sigara kadın erkek,genç yaşlı herkesin kurtulmaya çalıştığı bir illet.Sigaranın insan vücudu üzerinde sayısız ,olumsuz zararları vardır.Sigara paketlerinin üzerine koyulan caydırıcı resimler ,iletiler bile bağımlılığı etkilememektedir.Üreme sağlığından ,iç organların tahribatına,kanserden cilt problemlerine kadar bir çok zararlı etkisi bulunuyor.Konumuz sigaranın zararlarından açılmışken...

Sayfayı Paylaş