Kaprisli aaa!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Kaprisli aaa!!!
Şok...şok..şok..Evet arkadaşlar işte son dakika elime geçen kaprislinin fotoğraflarıyla sizlerleyim..Bu kızın 7/24 saat ağzı açık.İnanmıyormusunuz işte kanıtları....

aaa-kaprisli1-2546.jpg

aaa-kaprisli2-8323.jpg

aaa-kaprisli3-6177.jpg

aaa-kaprisli4-1804.jpg

aaa-kaprisli5-7159.jpg

aaa-kaprisli6-1234.jpg

aaa-kaprisli7-6072.jpg

aaa-kaprisli8-7505.jpg

aaa-kaprisli9-3303.jpg

aaa-kaprisli10-5165.jpg

aaa-kaprisli11-6181.jpg

aaa-kaprisli12-4382.jpg

aaa-kaprisli13-5943.jpg

aaa-kaprisli14-6426.jpg

Cevap: Kaprisli aaa!!!

meçhulllllllllllllllllllll:sinirli::sinirli:
kızım uçcam sana en sonunda ben öle ağzı açık bi kızmıyım beeaa :seker:

aksine ağzım hiç açılmaz ağzım var dilim yok :D:D

kaprisli ağzını kapat sinek felan girer mazallah:D:D siz böyle bir birinizle uğraşmaya devam edin gece yatmayın yarın ne yapııpda bir konu açsamda çarpışsam diye okmi:D:DTakii ben ikinizi birden bir çuvala koyup,çuvalın ağzınıda bağlıyıp denize atana dekk oldumu :D:DNe istiyorsunuz bir birinizden anlamadım ki neyi paylaşamıyorsunuz :Dsöyleyinde ben pay edim size cadılıkdan vaz geçersiniz belki :D

Meçhul uğraşma Kaprisli ile,Kapsirli sende uğraşma Meçhul'le yoksa ben ikinizle birden uğraşacam ikinizi aynı odaya kitleyecem o zaman bakim bir birinizi nasıl yiyeceksiniz:D:D
Allan cadıları işimize bakamıyoz sizin konularınızdan,kaldı ki sizde iş yapamıyorsunuz bir birinizle uğraşmaktan hadi bakalım herkes işine :D

kaprisli ağzını kapat sinek felan girer mazallah:D:D siz böyle bir birinizle uğraşmaya devam edin gece yatmayın yarın ne yapııpda bir konu açsamda çarpışsam diye okmi:D:DTakii ben ikinizi birden bir çuvala koyup,çuvalın ağzınıda bağlıyıp denize atana dekk oldumu :D:DNe istiyorsunuz bir birinizden anlamadım ki neyi paylaşamıyorsunuz :Dsöyleyinde ben pay edim size cadılıkdan vaz geçersiniz belki :D

Meçhul uğraşma Kaprisli ile,Kapsirli sende uğraşma Meçhul'le yoksa ben ikinizle birden uğraşacam ikinizi aynı odaya kitleyecem o zaman bakim bir birinizi nasıl yiyeceksiniz:D:D
Allan cadıları işimize bakamıyoz sizin konularınızdan,kaldı ki sizde iş yapamıyorsunuz bir birinizle uğraşmaktan hadi bakalım herkes işine :D

ama ama ama adminim :uhu::uhu:

bizim birbirimizle bir alıp veremediğimiz yok ki eğlencesine :)

hem ilk o başlattı:fati:
inadım inat o pes etmeden etmem :D:D

Bende etmem burcum oğlak bilmem anlatabildim mi.Kapiş bir keçiye denk geldi:D:D:Dbu bizim davamız oldu:D:D Senin ağzına çiğ çiğ yenilmem ben kapiş:meçhul:Adminim anlaşılmıştır sağolun:meçhul:

Son düzenleme:
Geri