Kaprisli aaa!!!

Cevap: Kaprisli aaa!!!

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ediyorum.Ancak bu davayı biaz abarttık daha doğrusu abarrtığımız sanılıyor.Aslında ard niyt yok bizim amacımız eğlenceli atışmalar yapmak.Kaprisli arkadaşımızla kararlaştırıp başladık ve aldığımız kararla son verdik.Yanlış anlaşıldıysak affola..Amaç eğlenme ve eğlendirmekti.saygılar herkese(((kapişim seni çok seviyorum canım arkadaşım:ehi: )

evet yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz için özür dileriz ben de seni çok seviyorum bi tanemm :kiss:

Arkadaşlar bence yanlış anlama olayı sandığınız şekilde olmamış :D Ortada yanlış anlaşılma da yok, ya da oldu ama sanılan şekilde değil :)

Bu sitede kimse kimseyle sıkıntı yaşamaz zaten, atışmalar tatlıdır, dostlukların samimiyetine güvenilir de yapılır. Hele de yöneticiler, işini gücünü bırakıp tartışacak değiller ya :)

Hayal gücünüz çok hoş gerçekten, ellerinize sağlık. Bize keyifli konular okuttuğunuz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle...

Cevap: Kaprisli aaa!!!

Biz teşekkür ederiz adminim.Sıkılmadan bizi takip ettiğiniz için.Size bir nebze de olsa keyif verebildiysek ne mutlu bana:):)sağolun:):)

Geri