Karabaş otu kullananlar yanığa iyi gelir mi?

• Konbuyu başlatan Belgincaner
  • Başlangıç tarihi
B

Belgincaner

Forum Okuru
Karabaş otu kullananlar yanığa iyi gelir mi?

Karabaş otu kullananlar melek kadınlar kulübü karabaş otu nasıl kullanılır forum'da.​

Arkadaşlar iki gün önce sahurda bardağımdaki sıcak say bacağıma döküldü karabaş otu iyi gelir deniyor yanıklara nasıl kullanmam gerekiyor? Yanıklarda karabaş otu nasıl kullanılır? Yani çok aşırı bir yanık değil ama biraz acıma hissediyorum yani. Doktora da gitmedim aktardan bulabilirsem karabaş otu alacağım eğer iyi gelirse bacağıma yapayım arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bilgisi olan?

Merhabalar
Karabaş otu antiseptik olduğundan iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Özellikle yanık tedavisi üzerinde oldukça iyi etkileri bulunmaktadır. Cilt sorunlarını iyileştirmede de iyidir karabaş otu. Yanık ve yaraların iyileşmesini hızlandıran karabaş otu diğer faydaları nelerdir bakalım.

"Karabaş otu faydaları nelerdir"​

• Cilt ve saç sorunlarını yok eder
  • Rahatlatıcı bir etkisi vardır
  • Baş ağrılarını hafifletir
  • Yanık ve yaraların iyileşmesini sağlar
  • İltihap giderici özelliği vardır
  • Saç dökülmesine çok iyi gelir
  • Uykuyu düzenlemeye yardımcı olur
  • Egzama gibi cilt sorunlarına iyi gelir
Yanik için karabaş otunun yağını 1-2 çay kaşığı hindistan cevizi yağı ile karıştırıp günde üç kere sürebilirsiniz. Emziren ve hamile anneler kullanamaz bilginize. Yanık konusunda mutlaka incelemeniz gereken bir yazı. "Yanık tedavisi için evde hazırlayabileceğimiz bitkisel çözümler" sizin konunuzla ilgili olduğu için hemen aşağıdaki linke bırakıyorum ulaşabilirsiniz.

Geri