karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

1. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ya benim de benzer problemim var artık denemek bile isteniyorum öyle bi yoruldum yıldım yaniiii :cry:
    ama yorumlarınızı okuyunca cesaretlendim kızzlaar sanırım bende deniycem:hede:

karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş