kaynana fun culuppppp

Cevap: kaynana fun culuppppp

Çayın alt demliği evdeki kaynanadır; devamlı kaynar durur..

Üst demlik evdeki gelindir; alt demlik kaynadikça o olgunlaşır, demlenir...

Gelinin kocası ise bardaktir; biraz kaynana doldurur onu biraz da gelin...

Çocuklar çayın sekeridir; tat verir...

Görümce ise çay kasigiıdır; arada bir gelir ve karistiriır gider...

Kaynataya gelince; o da bardak altidir; dökülenleri bir araya toplar...

Çay deyip te geçmemek lazim demek ki... bi durmak, dusunmek lazım ..

bunu konu olarak acmıstım ama buraya daha uygunmus....ben kaynana bıle diyemem annemı sevıyorum:)

kaynanacım senden mahsedersem buraya sıgmazsın.eniyisı konuyu hıç açmayım.senı sewıyorum..çunku oglunu dunyaya getırdıgın için..çunku oglunu çok sewıyorum..canım kaynanammmm

kayıon validem geçen sene bana "kızım beni seviyormusun" diye sordu bende "en az senin beni sevdiğin kadar anneciğim" dedim.
kadında çok bozuldu ve "iyi ama ben sana ne yaptım ki" dedi

Bu yazınızda koptum ablacım..Hastane yerinden oynadı hemşirelerim bile koptular :)Beni güldürdünüz ya ALLAHta sizi hatta tüm iyi kalpli insanları güldürsün

Henüz bir kaynanam yok ablalarım ama ALLAHım kimselere kötü kaynana vermesin :)

Sevgili kayınvalidem...

Seni gerçekten seviyorum. İyi niyetlisin, çok tatlısın, beni el üstünde tutarsın...

Evine geldiğim zaman ben uyanana kadar odandan çıkmazsın rahatsız olmayalım diye, elimi işe sürdürmezsin, çocuk gibi davranmama ses etmezsin, sırf komşular birşey demesin diye içmediğin halde benimle balkonda sigara içersin... :) Bana gelirken asla elin boş gelmezsin, hediyeler getirirsin. Birşey olduğunda benim tarafımı tutarsın hemen babamla. Bize geldiğiniz zaman ben işteyken arayıp akşama ne yemek istediğimi sorarsın, ben ne söylersem yaparsın, işten geldiğimde herşey hazırdır. Yerim seni ya...

Bir de biliyorum sen iyi niyetinden, sevginden yapıyorsun ama ne olur bana geldiğinde eşyaların yerini değiştirme gözünü seveyim :) Temizlik yapacağım diye kutuları atma çöpe, biz taşınan insanlarız :) Bir de anne ben bunları kullanıyorum dememe rağmen takımları vitrine koymaktan vazgeç, sen koyuyorsun ben çıkarıyorum... Bir de yıllardır şu benim bardak dolabımın şeklini değiştirme işinden vazgeç, ben kendi şeklimi seviyorum gerçekten :)

Seni seviyorum anneciğim :)

benim kaynanam cok uzakta onun icin pek fazla huyunu bilmem ama yine iyi Allah razi olsun artik yakina gidince:slm: boyle mi yoksa :argue: boyle mi bilmem ama ben elimden geleni yaparim :slm: boyle olmasi icin ben seviyorum kaynanami...

kaynanacım sen hala sefmiyooommm elimde değil sen yaptın herşeyi allaha yakın bana uzak ol

ayyy koptumm sen cok yasa emii.. benım tarıhı gecmış kaynanamı suralara bı anlatsam sayfalar yetmez roman olur...kaynana kelımesı bana cok kaba gelsede tek benım kaynanam için özel kullanıyorum bu kelimeyi

ayyy koptumm sen cok yasa emii.. benım tarıhı gecmış kaynanamı suralara bı anlatsam sayfalar yetmez roman olur...kaynana kelımesı bana cok kaba gelsede tek benım kaynanam için özel kullanıyorum bu kelimeyi

:D:D:D:D:D:D:D annem istesende babaannemin yaptığı kötülükleri buraya sığdıramazsın :) Bir ALLAH razı olsunu hakediyor dmi anne :) Anladın sen onu :) Açıkçası ben kendi babaannemin bize yaşattıklarını gördüm ve ileridebenimde kaynanam böyle mi olur diye endişeleniyorum..ALLAH kimsenin başına kötü bi kaynana vermesin..Bırak gelinine karışmasını torunlarının okumasına bile karışıyor.Bizi okutmayıpta ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum...Anne aman babamın oarası gitmesin bizi okutmak için yoksa babamdan nasıl para alcak bak bak :D

Anne yanlız koptm demişsin ya kaynana kelimesi bana ağır gelsede tek kendi kaynanam için kullanıyorum puhaha :D:D:D:D

Son düzenleme:

allah yardım etsin sizede kaynana demeyi tercih ediyorum daha uzak duruyo bana itiyo beni daha çok zaten itti iteceği kadar beni yetti gari kaynana allah ıslah eylesin seni

allah yardım etsin sizede kaynana demeyi tercih ediyorum daha uzak duruyo bana itiyo beni daha çok zaten itti iteceği kadar beni yetti gari kaynana allah ıslah eylesin seni

ayy zuhahaha sen bendensın arkadas kaynana lafı soleyenlere çok kızardım ne kabasınız dıye kayın valıde dıyın derdım ammaaaaa benım kaynanayı gorunce bu kelıme benım kaynanama özel tam kaynana hemde

Geri