Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü )

M

Misafir

Forum Okuru
Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü )
gelin kaynana kaynanadan çekenler
kaynana, gelin kaynana, kaynana derdi, kaynana kavgası, kaynana sorunu ve dahası burada arkadaşlar.
Henüz evli değilim ama etrafımda ki gelin kaynana muhebbetlerini gördükçe, sırf bu kaynana derdi için, bazen evliliği bile istemiyorum:D

Elbette ki iyi geçinen yada kendisi iyi olan kaynanalar vardır ama genel anlamda kaynanaların alayı hep gelinleriyle uğraşır. Yahu nedir derdiniz, alıp veremediğiniz bilmiş değilim:) Bazen düşünüyorum da benim kaynanam olsa, nasıl olurdu diye... :)

Evet Melek'ler ve bizi ziyaret eden bayanlar, siz kaynananızla nasıl anlaşıyorsunuz, sizin de kayınvalideniz sizinle uğraşıyor mu?

Bu gelin kaynana sorununa nasıl bir çözüm bulmalı, hadi gelin hep birlikte dertleşelim ve bu soruna bir çözüm üretelim:)
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Van Devlet Tiyatrosunun bir zamanlar sezonu açtığı oyunun başlığından araklamışsın Bakalım burada kaynanası nasıl kudurmuş meleklerimizin yada meleklerimiz onların karşısında nasıl kudurmuşlar merak ediyorum :D:D

Bu arada buna benzer bir kitabı daha doğrusu aynısını Hüseyin Rahmi GÜRPINAR yazmıştı :D:D Buradan bakabilirsiniz...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
Valla canim,birlikte cozum bulalima gelince,ben cozum bulamadysam kimse bulamaz.Bu kisilik meselesi bence kisi kiskancsa ne yaparsan yap olmaz,hani agzinla kus tutsan da olmaz ya olmaz iste.
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
bende evli değilim ama bu kaynanalardan herkes cekiyo :D allah herkese kolaylık versin kalbine göre koca ve kaynana versin :D amin
 
RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Bende evli değilim ama benimkinin annesi vefat etti niyeyse ben sevinemiyorum olmucak kaynanam diye. Keşke ölmeseydi bana kaynanalık yapsaydı evlenince :) Ben sevdirirdim ona kendimi :)
 
ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Ben şahsen Kaynana konusanda şanslıyım. Şeker gibi kadın. Tabi herşey çift taraflı O açıdanda bakmak gerekir. Allah bozmasın inş.
 
HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Valla benim kaynanam da evlenmeden önce şeker gibiydi. Bir dediğimi iki etmez beni sever sever bi daha severdi.:D Ama ne zamanki evlendik o zaman kadına bişeyler oldu. Dedikodu dedikodu bi haller oldu kadına. Neyse neticede eşimin annesidir saygıyı elden bırakmam ama bana uzak olsun yeter.:)
 
AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Kayınvalidemi yılda iiki üç kere görüyorum ondada bal kaymak geçiniyoruz ;) maşallah rabbim nazarlardan saklasın amin ;)
 
Üst