Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü )

Kaynanam Nasıl Kudurdu ( Kaynanasından Çekenler Kulübü )
Okuyorumda herkes kaynanasından şikayetçi . Sizin hiçmi hatanız yok acaba ? Annelerinizde kaynana değilmi kendi gelinlerinize nasıl davranıyorsunuz acaba ? Hata tek taraflı olmaz. Mutlaka gelininde hatası vardır ha psikopat kaynanalar da yok değil. Ama ne olursa olsun büyük diye saygı göstermek gerekir. Ayrıca mesafeli olun . Mesafe kaynana gelin çatışmasını önleyebilir. Uzun yılladır evliyim kaynanamın bana 2-3 yanlışı olmuştur . Oda onun cahilliği diyip muhatap olmadım . Hiç bir zamanda kafaya takmadım. Ona karşı olan tavrımıda gözden geçirdim . Aramız çok iyi ben aramasamda kendi arar sorar . Allah ona uzun ömürler versin. Sizlerde biraz anlayışlı olun derim yada davranışlarınızı gözden geçirin.

::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım :::::::::: hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gelin kaynana ilişkisi Gelin kaynana ilişkisi
İki kadın var ki, onlar için güzel ve değerli olan sadece bir kişi var. Bu iki kadın kimdir? Biri yaş ve yaşam tecrübesi nispeten fazla olan kaynana, diğeri de genç yaştaki gelin. Her ikisi için güzel ve değerli olan sadece biri vardır. Bu...
Tüm İslami Bilgiler 6
kaynanam yardım lütfen kaynanam yardım lütfen
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Kimseye derdimi anlatamıyorum arkadaşlarım var ama onlara açılamıyorum. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var , kısaca konuyu size anlatayım 10 ay oldu eşimle evleneli kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz. Sorun şu...
Dert Köşesi 8
Bebeğim ve kaynanam off off Bebeğim ve kaynanam off off
Kızlar 7 gün oldu doğum yapalı hastaneden sonra yapılan dikişlerden dolayı mecburen kayınvalideme geldim. burada sonra annemde geldi yardım vs ediyorlar. Şimdi benim sıkıntım şu ya bebeği emziriyorum sonra altını değiştiriyorum. Daha alt zıbını...
Soru-Cevap 0
Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü.... Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....
ben biktim onlardan, sürekli beni üzmeye caliyorlar..... üzerime üzerime geliyorlar..... ama bugünden itibaren onlara karsi fun kulubü kuruyorum.... katilmak isteyenler buraya... Rabbim tüm kaynanalari ve eltileri islah eylesin, bizi onlarin ard...
Kadınca 13
::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım :::::::::: ::::::::::kaynananızla aranız nasıl bakım ::::::::::
kaynananızla aranız nasıl genelde kotu derler bakım siz ne diyeceksiniz ?
Anket : 100 kişiye sorduk 4