Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya
Merhaba, valla özü çekilmezken üveyine katlanmak hakkaten zor. Eşiniz size destek oluyorsa şahısı çokta önemsemeyin derim.Gülüp geçin.Gerildiğinizi anladığı an sizi kızdırmaya yıpratmaya devam edicektir.
Haklısın sevimlicadı. Eşimde aynı şeyi söylüyor, görmezden gel umursama diyor. Elimden geldiğince yapıyorum böylece o daha çok sinir oluyor :))

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Merhaba, aynı evde gelin ve kaynananın oturmasını hiç doğru bulmuyorum. Hiç bir kasti durum olmasa bile kişilerin biribirine müdahale etmesi,fikir vermesi evdeki huzursuzluğa neden olabilir. İmkanınız olursa en kısa sürede o evden ayrılamaya bakın. Yoksa huzur dan eser kalmaz.Çok kafanıza takmamaya çalışın muhatap olmayın sık sık dışarı çıkın eş,dost , arkadaşlarınıza gidin. Mesafenizi ne kadar korursanız sizin için o kadar iyi olucaktır.

H

Hdfjf

Forum Okuru
Bende 3 aydır evliyim ve illallah dedim. Ev dublex ben üst katta oturuyorum arada kapı var ama maalesef bir evde gibiyiz. Görümcem kaynanam sürekli bende çok sıkıldım çok bunaldım. Maddi olarak şu an ayrılmamız mümkün değil. Ayrılsak bile eşim annesinin ağzına baktığı için yine ayrilamayiz. Her seyime karisiyiliyor her seyime. İstediğim kişiyi istediğim zaman cagiramiuoeum kocamla vakit geçiremiyorum. Asla kızlar bir oturmayı. Ne kadar iyi kayinvalideniz olursa olsun asla oturmayı siz mutsuz olursunuz. Ne olur çok dua edin artık çok bunaldım. 19 yasinda depresyona girdim resmen istediğim yere cikamiyorum istediğim yemeği yapamiyorum. Hep onların dedikleri ve hep ben yapıyorum temizliği de yemeği de. Saygımdan susuyorum ama tepeme çıktılar artık yeter. Benden küçük görümcem var o bile bana emir vermeye başladı delircem.

L

Leylam6610066

Forum Okuru
Merhaba çileli gelinler gurubu.. benimde size benzer hikayem var bende kaynanam la beraber oturuyorum dört sene oldu kaynım var Kayinbaba iki de benim çocuk...
İlk zamanlar kayinvalidemle çok iyi anlaşıyor duk sonradan değişti herkes gibi bizim amacımız ev almak onun için beraber oturuyoz ama artık dayanamıyorum bilmiyom napacam geçen benden bilezik leri mı istedi kaynım için bende vermedim şimdi hepside küs konusmuyorlar benimle Kayinbaba mı da doldurmuş ev almaktan başka çarem iz Yok dua edin nolur kurtuluyum

E

EsraDeu

Forum Okuru
Evet canım mesafe iyi.. Ben altlı üstlüyüm her zaman yanlarındayım her işlerini yapıyorum..
ben değersiz gelmeyen eltim bunlara kötülük yapan eltim baş tacıı..
Allah ıslah etsin..!
Ben evlenmeden önce kaynanam eşime duş bu kız demiş.guya oyle demişler. Hakkımı helal etmem asla ona. Ama unutup beni eşim ve Allah biliyor deyip nerdeyse sırtıma aldım onları ama yine de Yok.yediremedi beni eve çevremde komşu ve arkadaş olmasın diye herkese anlata anlata beni kötü kendini masum yaptı.duyuyorum. Ama dilerim allahtan ınsanlar onun gerçek yüzünü görürler inşallah.pis dedikoducu yalancı iftiracının teki

B

Bahtsızgelin

Forum Okuru
Kaynanamı tövbeee

bende 6 seneditlı üstlü oturuyorum inanın habir oturmuşsunuz ha altlı üstlüü bide yemeklerimizde birr bu aralar ayrı pişirmeye başladım ama bu seferde ben gitmiyom onlar bana geliyoo bi çay yapsa gell işinmi var gücünmü var demez misafir gelse gell merakından değil sofra kurmaya kaldırmaya yıkamaya adam lazım ondan siz siz olun sakın AYNI YERDE OTURMAYI KABUL ETMEYİN ARKADAŞLAR KEŞKE 1 YIL SONRA EVLENSEYDİM ELTİM OTURACAKTI BEN AYRI OLACAKTIM BENİM GÜNAHIM NE YAAA VALLAHİ BIKTIMM MADDDİ YÖNDRN GÜÇLÜ OLSAM 1 DAKKA BURDA DURMAM HERŞEY KOCADA BİTER BEN BUNU BİLİP BUNU SÖYLERİMM ÜFF DARAL GELDİ ANLATMASI BİLE SİNİR BOZUCU ARLADAŞLAR BENİM GİBİ OLANLARDAN MESAJ BEKLİYORUMM
Yıl olmuş 2018 hala altlı üstlümüsünüzzzz merak ediyorum bende altlı üstlüyüm 10aylık evlym

Y

Yıldım

Forum Okuru
bende nefret ediyorum kaynanamdan altlı üstlü oturuyorum hastanelık etti sonunda beni canımdan bezdirdi daha eltim yok ama oda olacak bigün ozaman kurtulurmuyum dahadamı beter olurum bılmıyorum ama yetti artık ya benden uzak olsun yada ben ondan uzak olayım ama kocan anasının dızınden ayrılmıyosa sen ayrılmayı duşunuyosun ve en kötüsü sonunu göremıyosun kocam anasını bırakmadıkca benım halım de kötü sonunda ayırcak bizi ozaman 1 kilo kına alıp yollıcam neresıne ısterse yaksın ayırdı dıye bızı

S

SinirliDavşan

Forum Okuru
Kızlar ne yaparsanız yapın kaynanayla oturmayın. Benimki ne temizlik yapar ne yaptığım temizliğe saygı gösterir. Yemek yaparım “Bu mu yemek? Benim doğru dürüst bişey yemem lazım” der. Çat pat odama girer. Kocam bana hediye alır kaç para verdiğini sorar. Evde sürekli para konusu. Şu an hamileyim( gerçi gerekli izinleri almadan hamile kaldım ama) mutfağa giremiyorum bulantıdan bazen dışardan sipariş ediyoruz bazen de eşim yemek yapıyor. Neymiş benim kocam para yedirmeyi seviyomuş. Hiçbir işe elimi sürmüyomuşum daha nelet neler....
Sürekli görümcemle kıyaslamalar. Benim kızım şunu yerdi sen niye yemiyosun? Benim kızım 50 kiloydu sen niye 52 kilosun. Benim kızım okumaya şu ülkeye gitti bu ülkeye gitti. Kızının kocası işsiz çocuğu var adam yatıyo biz evlerini geçindiriyoruz. Japonyalara tatilr gönderiyoruz.
En ufak bir kavgada evden kovuluyoruz. Doğmamış çocuğumun adından cinsiyetine herşeyine karışmak istiyo. Hergün ondan önce kalkıp onun sevdiği yemeklerden kahvaltı hazırlamam lazımmış. Herkesin gelini öyle yapıyomuş. Bunu yapan varsa helal olsun...
Ev ayıralım diyince de ağlar zırlar eşimin ayaklarına kapanır beni yalnız bırakmayın diye. Şizofreni teşhisi koymak için doktor olmama gerek yok sanırım

bakıpta yorum yapmıyanın kaynanası ölsünnn:)) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gelin kaynana ilişkisi nasıl olmalı ? Gelin kaynana ilişkisi nasıl olmalı ?
Gelin kaynana çekişmeleri her Ailede olan bir durum. Ben daha kaynanasını seven tek gelin görmedim :D Hep sorarım acaba bu çekişmenin nedeni nedir ? Bence karşılıklı saygı ve sevgidir. Her iki tarafın da birbirine karşı saygılı...
Dert Köşesi 0
Kaynanası ve annesi arasında kalanlar Kaynanası ve annesi arasında kalanlar
Melekler çok ıyı bılıyorum mutllaka anneniz ve kaynanız arasında mutlaka kalmışsınızdır hatta cıldırma noktasınada gelmışsınızdr bu konuları saymakla bıtıremıyız ozellıkle anne olan melekler mutlaka anne kızım soyle kaynana hayır kızım soyle gıbı...
Tüm Kadınca Konular 20
gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası
gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar ...
Komik Yazılar Duvar Yazıları 11
kaynanası olanlar:)) kaynanası olanlar:))
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 13
bakıpta yorum yapmıyanın kaynanası ölsünnn:)) bakıpta yorum yapmıyanın kaynanası ölsünnn:))
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 10