Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Merhaba, valla özü çekilmezken üveyine katlanmak hakkaten zor. Eşiniz size destek oluyorsa şahısı çokta önemsemeyin derim.Gülüp geçin.Gerildiğinizi anladığı an sizi kızdırmaya yıpratmaya devam edicektir.
Haklısın sevimlicadı. Eşimde aynı şeyi söylüyor, görmezden gel umursama diyor. Elimden geldiğince yapıyorum böylece o daha çok sinir oluyor :))

Merhaba, aynı evde gelin ve kaynananın oturmasını hiç doğru bulmuyorum. Hiç bir kasti durum olmasa bile kişilerin biribirine müdahale etmesi,fikir vermesi evdeki huzursuzluğa neden olabilir. İmkanınız olursa en kısa sürede o evden ayrılamaya bakın. Yoksa huzur dan eser kalmaz.Çok kafanıza takmamaya çalışın muhatap olmayın sık sık dışarı çıkın eş,dost , arkadaşlarınıza gidin. Mesafenizi ne kadar korursanız sizin için o kadar iyi olucaktır.

Bende 3 aydır evliyim ve illallah dedim. Ev dublex ben üst katta oturuyorum arada kapı var ama maalesef bir evde gibiyiz. Görümcem kaynanam sürekli bende çok sıkıldım çok bunaldım. Maddi olarak şu an ayrılmamız mümkün değil. Ayrılsak bile eşim annesinin ağzına baktığı için yine ayrilamayiz. Her seyime karisiyiliyor her seyime. İstediğim kişiyi istediğim zaman cagiramiuoeum kocamla vakit geçiremiyorum. Asla kızlar bir oturmayı. Ne kadar iyi kayinvalideniz olursa olsun asla oturmayı siz mutsuz olursunuz. Ne olur çok dua edin artık çok bunaldım. 19 yasinda depresyona girdim resmen istediğim yere cikamiyorum istediğim yemeği yapamiyorum. Hep onların dedikleri ve hep ben yapıyorum temizliği de yemeği de. Saygımdan susuyorum ama tepeme çıktılar artık yeter. Benden küçük görümcem var o bile bana emir vermeye başladı delircem.

Merhaba çileli gelinler gurubu.. benimde size benzer hikayem var bende kaynanam la beraber oturuyorum dört sene oldu kaynım var Kayinbaba iki de benim çocuk...
İlk zamanlar kayinvalidemle çok iyi anlaşıyor duk sonradan değişti herkes gibi bizim amacımız ev almak onun için beraber oturuyoz ama artık dayanamıyorum bilmiyom napacam geçen benden bilezik leri mı istedi kaynım için bende vermedim şimdi hepside küs konusmuyorlar benimle Kayinbaba mı da doldurmuş ev almaktan başka çarem iz Yok dua edin nolur kurtuluyum

Evet canım mesafe iyi..

Ben altlı üstlüyüm her zaman yanlarındayım her işlerini yapıyorum..

ben değersiz gelmeyen eltim bunlara kötülük yapan eltim baş tacıı..

Allah ıslah etsin..!

Ben evlenmeden önce kaynanam eşime duş bu kız demiş.guya oyle demişler. Hakkımı helal etmem asla ona. Ama unutup beni eşim ve Allah biliyor deyip nerdeyse sırtıma aldım onları ama yine de Yok.yediremedi beni eve çevremde komşu ve arkadaş olmasın diye herkese anlata anlata beni kötü kendini masum yaptı.duyuyorum. Ama dilerim allahtan ınsanlar onun gerçek yüzünü görürler inşallah.pis dedikoducu yalancı iftiracının teki

Geri