Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

ateşle barut nasıl yanyana gelmez kaynana gelin de bir araya gelmemesi gerekir. Kötü şeyler çıkar sonra bende kayınvalidemle uzağım farklı şehirdeyim bayağı uzaktayım. Evlenmemiş kızlar bence evlenmeden bunu şart koyun ayrı oturun yada bambaşka bi şehre taşının. İyi fikir emin olun.:kiamam:

ateşle barut nasıl yanyana gelmez kaynana gelin de bir araya gelmemesi gerekir. Kötü şeyler çıkar sonra bende kayınvalidemle uzağım farklı şehirdeyim bayağı uzaktayım. Evlenmemiş kızlar bence evlenmeden bunu şart koyun ayrı oturun yada bambaşka bi şehre taşının. İyi fikir emin olun.:kiamam:

ohhh en güzeli valla ne kadar uzak olursan okdar tatlı oluyosn

kaynanasız oturanlar kaynanayla oturmanın ne demek oldugunu asla bılemezler. arada cok fark var.. altlı üstlü olmanın da çok farkı var.. aynı catı
altında hele hele cüzdanlarınızda birse eger bu daha kötü..KAYNANAYLA OLMAAZZZ..!! kızlar bu arada mujde size bende anlamadım kaynanam bu aralar bir iyi bir iyi anlatamam.. noldu bu kadına yahu... gerçi sırrı bende ben biliyom ama neyse :)

melake

bende kaynanamla oturuyorm saolsun çok kötüdür iki yıldır birlikteyz ama ufff neler çektm çekiyormda allah kaynanasıyla oturana yardım etsn

ben onaltı yıldır oturuyorum ama beni benden etti onu hiç sevmiyorum bunu ben biliyorum herkesde bilsin istiyorum

16 yıl nasıl sabredılır yaa verem olur insan ben 7 aydır oturuyorum ayrı eve cıkmanın planlarını yapıyorum verem olmadan... sende ayrı eve cık yaaa ne mahvedıyosun hayatını

Bende 8 aylık evliyim kaynanamla oturuyorum o yalnız diye kabul ettim. öz kızından ayırmıyor gibi ama aslında öyle değil kızı çok gaza getiriyor onu çok cadı bi görümcem var yakında oturuyoruz çocuğunu devreye sokarak bizden uzak durmuyo ve bazen onun yüzünden evde tartışmalar oluyo

düşman başına

bende tek bi kaynanam var tek çocucugu var kayınpeder de yok dıye kabul ettım. ama etmez olaydım.. ınanın o bıle yetıyo yanı tek olmasına regmen. evde 1 gorumce 1 kayın 2 eltı bıde kayınpeder olsaydı daha ii olurdu. o tek karı bıle yetıyo yemın ederım hepsine bedel.kızlar yenı evlenecek olanlar siz siz olun tek kadın yanlızdır felan deyıp sakın aynı evde oturmayın hayatınızın hatasını yaprsınız sonrada boyle bıızm gıbı ayrı eve cıkmanın planlarını yaparsınız..

bende 1,5 yılldır kaynanamla oturuyorum bana yaptıklarını bir ben bilirim birde allah hele oğluda anneciyse işte ozaman yandın ayrı ev istersin eşin der ayrı eve geçecek güven yok bende adı güven ama gelin kendine güveni yok devamlı dedi kokun olur etraftan duyarsın iş yaparsın begenmez kızıp yapmazsın kıyamet kopar hele birde bekar görümce varsa yandın öyle bir dereceye getiriyorki insanı inanın eşyamı toplayıp kızımda alıp gitmek istiyorum boşanmayı bile düşünür hale getiriyor insanı

Geri