kaynanayla yaşanırmıymış , aslında ben cvbımı aldım yasanmzmış,...

#zehra#

Yeni Üye
Üye
kaynanayla yaşanırmıymış , aslında ben cvbımı aldım yasanmzmış,...
kaynanayla aynı evde oturmak kayınbabam ve ben
ya her iki taraf ne kdar iyi olursa olsun gercekten ysanmıyor... gelin ne kadar saygılı kyınvalide de ne kadar anlayıslı olursa olsun , yasanmıyor işte aksini iddia eden varsa nolur yazmasın bişee , ya ben anlamıyormm grcekten anlamıyorum , ama başkada carem yok , ben ne yapayım ki nerelre söyleyim derdimi şimdi ... 3 aylık evliyim üstelik ... kocama bu konuyla ilgili şikayetlenmceğime dair kendi kendime söz verdim hatta yemin ettim ama dayanamıcam ya ... artık oturduğu yerden bana batar oldu ... yalnızda kalamamıoruz zaten gece 12 de ancak yatak odasında onda da sabah işiimi düşünelim aşna fişneyimi yaniii .... ve kayınvalideniz siz evde yokken v kocanızda yokken yatak oadasına girse üstüne üstlükte cekmecenin hemen ucuna tesbihini düşürse sizde bu sayede anlasanız napardınızz... ben cvp vereyim ben hiç bişi yapamadım sormadım bile , o sinirle antreye attım tesbhiii... insan adet zmnlarında da zaten cok sinirli oluoo bilmiorum bazen kızmak için bahanede arıoo olabilirm ama karsınızdaki anneniz değilki anlasıın ... sölesen bi dert sölemesen de içine bin dert oluo ne yapmalıyıım ki ben bilemedim...... off bi çocuğuum olsa bari insan ilk 3 ayından bunları düşünürmü yaa

canım ben evli değilim ama cevremde yasananları görüyorum ve bu konuda kesinlikle katılıyorum sana.gercekten insanın kaynanasıyla yasaması cok zor.güllük gülistanlık geçinip giden gerçekten cok az insan vardır.üstelik daha yeni evliymişsin,senin eşinle bas basa vakit geçirmeye hakkın var.peki evlenmeden önce baska bir yerde ev tutmak konusunda eşinle hiç konustun mu?ona durumu anlatmadın mı peki,hissettiklerini,onunla bas basa olmak istediğini.bence daha yeni evliyken cocugu düşünme derim.çünkü o zaman kaynanan daha cok sizde olcak.yok cocuk küçüktür sen tek bakamazsın diyerek,torunum diyerek.o zaman daha cok bunalırsın.bence eşine bu durumu anlat,maddi durumunuzun elverdiğince bi yerde oturun.ama ailelerden uzak olsun.ne biliyim onunla bas basa kalmak istediğini kavga etmeden,tatlı bir dille söylesen.neticede yeni evlisiniz,eşinde senle vakit geçirmek ister diye düşünüorum.

cnm ya o zaten sürekli bize kalıyr ve hanfendi yalnız yasayamıyormuş... kayınbabam la ayrılar ve kendisi markete bile gidemior üstelik bu kadarda aciz yani eli ayağı tutuo ama bzim başka yerde oturma sansımız yokki hani zaten gitsete mutlkaa peşimizden gelcektir ve görümcmde yeni evlendi o kayıvalidesinden ayrı oturtmak içnnn neler yaptı görseniz ve ben bunları duydukca delirdim o biçim halada kayınvalidesini cekiştiriolar yanı basımda onun ne sinir oluyorum anlatamam ... bide dioki kızımınn basını yer evleride yakın zaten dio bana yaaa.. ayy cıldırcam yaa , eşim cok anlayışlı biri aslında ama ben bunları ona sorun edemiyorum ya ona da arada kalmaması için cok cabalıyorum ama sabrım dolcak heralde dua edin lütfen

CAnım daha çok taze evlisin Rabbim sana sabırlar ihsan etsin... Bende evliyim ve şükür ediyorum ki aynı evi paylaşmayı bırak farklı şehirlerde oldugumuza.. Şİmdi hakkını yiyemem Kayınvalidem çok iyi ama aynı evde olsak bizde anlaşamayız kimsede anlaşamaz... Canım senin zorunlu olaraktan da yaşaman daha da agır bir yuk... Sakın cocuk yapmayı veya baska yönleri kurtuluş sanma.... Sana sunu veya bunu yap diyemem ama tek diyeceğim şey: HERŞEYİ İÇİNDE BİRİKTİRME SONUNDA SANA HASTALIK OLARAK DÖNÜYOR.....

cnm ya o zaten sürekli bize kalıyr ve hanfendi yalnız yasayamıyormuş... kayınbabam la ayrılar ve kendisi markete bile gidemior üstelik bu kadarda aciz yani eli ayağı tutuo ama bzim başka yerde oturma sansımız yokki hani zaten gitsete mutlkaa peşimizden gelcektir ve görümcmde yeni evlendi o kayıvalidesinden ayrı oturtmak içnnn neler yaptı görseniz ve ben bunları duydukca delirdim o biçim halada kayınvalidesini cekiştiriolar yanı basımda onun ne sinir oluyorum anlatamam ... bide dioki kızımınn basını yer evleride yakın zaten dio bana yaaa.. ayy cıldırcam yaa , eşim cok anlayışlı biri aslında ama ben bunları ona sorun edemiyorum ya ona da arada kalmaması için cok cabalıyorum ama sabrım dolcak heralde dua edin lütfen

mrb zehracım hayata baska yonlerden de bak olurmu bız aynı sorunları esımle yasadık evde gezdıgı batıyodu gözüme gözum gormuyodu hıc bı sekılde alısmak bır yıl surdu aynı evde yasamak zor ınsan annesıyle gecınemıyo sen kısılıgını ortaya koy mesafenıde esını sev digerlerinide görmemeye çalış

bıdaha yen evlı olmayacaksın bunuda unutma tadını cıkar

benim kayınvalidemle aram iyidir..ama aynı evde yaşasaydık eminim yinede olmazdı..bi söz vardır ev üstüne ev olmaz..insan neden evlenirki başbaşa bir hayat yaşamak için..

ama evlenmeden önce bunları eşinle konuşmuşsundur .yani bunu kabul ederek evlenmissindir.keşke evlenmeden önce konuşsaydın..ama artık olan olmuş gülüm.yenide evlisin böyle şeyleri çok takıp evliigini güzel yönlerini kapama..taze zamanın tadını çıkar.iyi görmeye çalış yoksa hiç çekilmez hayat..

çocuk içinde bence bekle.hemen yapma.çocuk hiçbişeyin kurtuluşu degil dahada sorunluluk ister unutma....

Canımm aramıza hoş geldinn.evliliğin daha çok yeni şimdiden böyle yaparsan çook üzülürsün kafana takmamaya çalış zamanla belki alışacaksın sabırlı ol

((benim kayınvalidemle aram iyidir..ama aynı evde yaşasaydık eminim yinede olmazdı..bi söz vardır ev üstüne ev olmaz..insan neden evlenirki başbaşa bir hayat yaşamak için..

ama evlenmeden önce bunları eşinle konuşmuşsundur .yani bunu kabul ederek evlenmissindir.keşke evlenmeden önce konuşsaydın..ama artık olan olmuş gülüm.yenide evlisin böyle şeyleri çok takıp evliigini güzel yönlerini kapama..taze zamanın tadını çıkar.iyi görmeye çalış yoksa hiç çekilmez hayat..

çocuk içinde bence bekle.hemen yapma.çocuk hiçbişeyin kurtuluşu degil dahada sorunluluk ister unutma.... )))

galiba ayrı olsaydık bizde birbirimize daha kıymetli olabilirdik heralde kavga gürültü yaşamıoruz fakat ben etkileniorum her türlü işte . sabırlı olmaya devam etcem anlasılan.. kızlarından başka bişi görmüo gözü şimdi ... evlenmeden önce konuştuk bir yıl nişanlılık evresi yasadım , evde bi görümcem vardı birlikte yasıcaklardı güyaa takii biz evlenmeden bir ay önce birini bulup bizden önce evlenene kadar naptıı etti önce evlendii yaa ... bazen bazı şeylre akıl erdirek o akadar zorkuu ... evimizin bir erkeği 2 kadını var şimdii :D kocamı artık evin kocası olarak görmsn yaaa .. o benimm bi keree o beniimm ... artık evli barklı adam bebek gibi davranmanın alemi yokki ... kendi kocası gibi muamele edio nerdeyse , her konuda kendi kndine geln güvey olmasından bıktıı ... Bİ SEVİYORUM Bİ SEVMİYORUM sENİ KAYNANAAAA.... ( aşkımda kendine gösterilen bu denli ilgiden hiç şikayetci değil )

Geri