Kenevir yağı kullananlar annem meme kanseri iyi gelir mi?

S

Selametle

Forum Okuru
Kenevir yağı kullananlar annem meme kanseri iyi gelir mi?

Kenevir yağı kullananlar melek kadınlar kulübü kenevir yağı nasıl kullanılır forum'da.​

Selamlar annemde meme kanseri çıktı kenevir yağı çok iyi gelir dediler. Sizce kenevir yağı kanserli hastalara iyi gelir mi? Arkadaşlar kenevir yağı kullananlar özellikle başka ne gibi faydaları var öğrenmek istiyorum. Kenevir yağı umarım anneme de çare olur arkadaşlar lütfen yardim istiyorum yaa.

Merhabalar
Öncelikle Allah annenize acil şifalar versin dilemek istiyorum. Kanser maalesef sıkıntılı bir hastalık Allah kimseye vermesin bu hastalığı gerçekten zor kenevir yağı kanserli hastalara iyi geldiğini duymamıştım daha önce ama sizin için araştırdım. Aslında kenevir yağının biliyorum ama özellikle kanserli hastalara iyi geldiğini daha önce duymamıştım tabii ki sağlık açısından birçok faydası var kenevir yağının hatta ciltten saça kadar da kozmetik alanda da çok tercih edilmektedir. Aslında keneviri uyuşturucu bir madde olarak bilmekteyiz ama son yıllarda dediğim gibi sağlığa da çok faydası olduğu ortaya çıkmıştır. Dilerseniz hep birlikte kenevir yağının faydalarını bir göz atalım.

"Kenevir yağının faydaları"​

• Kansere karşı korur içerisinde bulunan omega-3 ve diğer yağ asitleri karaciğer akciğer meme kanserine karşı koruyucudur.
  • Kalp sağlığını korur kan basıncını düşürür
  • Kolesterolü düşürücü etkisi vardır
  • Mineral madde içerir kalsiyum potasyum magnezyum çinko demir fosfor gibi minerallere sahiptir
  • Hormonları dengeleyicidir
  • Eklem ağrılarına iyi gelir
  • Kilo vermede de etkilidir
  • Saçlara özellikle saç kuruluğuna ve cilde de iyi geldiği söylenir
  • Kabızlığa iyi gelir sindirim sistemini rahatlatır
  • Adet öncesi gerginliği azaltır
Özellikle nasıl kullanılacağı hakkında bilginiz yoksa bu yağın isitilmamasinda fayda vardır. Isıtıldığında besin değeri kaybolur. Daha çok yemeklerinize ve salatalarınıza ısıtmadan koyarak tüketmenizi öneririm günlük tüketim miktarı 1-2 tatlı kaşığını geçmemesi gerekir. Kayseri yakalandıktan sonra faydası olur mu bilemiyorum ama faydaları içerisinde sıraladığım gibi kanseri önleyici etkisi bulunmaktadır.

Dilerseniz kansere karşı soğan ve sarımsak etkisinin ne derece koruyuculuğu olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Kansere karşı soğan ve sarımsak"

Son düzenleme:
Geri