Keten tohumu faydaları İbrahim Saraçoğlu zayıflamak için tarifi var mı?

M

Munireyalcin

Forum Okuru
Keten tohumu faydaları İbrahim Saraçoğlu zayıflamak için tarifi var mı?

Keten tohumu faydaları İbrahim Saraçoğlu melek kadınlar kulübü keten tohumu faydaları forumda.​

Keten tohumu faydaları hakkında bilgi verir misiniz arkadaşlar. Keten tohumu ile zayıflamak mümkün mü? Zayiflayanlar var mı? İbrahim Saraçoğlu keten tohumu konusunda nasıl kullanılması gerektiğini söylüyor acaba? Zayıflalamak için bir tarifi var mı? Bir de sanırım zihin açıcı bir özelliği varmış çocuğum 5. Sınıfa gidiyor zihnini açmak için keten tohumu verebilir miyim?
 
Merhabalar
Keten tohumu e vitamini içerir ayrıca OMEGA 3 bakımından da zengin bir besindir. Kalp sağlığını korur ve güçlü bir hafıza için keten tohumu tüketmekte fayda vardır. Aynı zamanda bağırsak hareketlerini düzenlemede önemli rol oynar ve kabızlığı engeller. Keten tohumunu nasıl kullanmalısınız peki? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk olduğu tüm programlarda da hep söylemekte keten tohumu ya da keten tohumu yağının faydalarını. Sabah akşam yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz keten tohumunu. Az kalori bulunduğu için de hem doyurucu hem de daha az kalori almış olursunuz. Çocuğunuz için de doktora danışıp kullanmanizda fayda var. Zihin açıcı olduğu doğru evet ama doktora danışıp kullanmakta fayda var.

Zayıflamak isteyenler için gerçekten işe yarayan bir formül ister misiniz? "İbrahim Saraçoğlu zayıflamak isteyenler için mucize formül" linkten inceleyebilirsiniz.

 
Geri
Üst