Kimyasal gebelik nedir ? Kimyasal gebelik neden olur ?

Tüm genetik taramalar rahim filmi ve diğer tetkikler yapıldı ancak bir şey çıkmadı. Sadece haşimoto tiroditim var onun da çok etkili olmayacağını söyled doktor.

Merhaba, yine ben.. bugünkü beta hcg değerim 2130 çıktı. En son 5 gün önce 914 çıkmıştı. Hem karından hem de vajinal ultrasonda maalesef bir şey görülmedi. Ancak olumsuz da konuşmadı doktor. Hala sancım var ancak lekenmeler azaldı. Bilemiyorum umutla beklemeli miyim yoksa üzülmeliyim... çok sıkıntılı bir durum

Merhaba, doktorunuz olumsuz konuşmamış dolaysıyla sizde içinizi ferah tutun. Hcg değerleriniz yakından takip edilmeli .Sürekli olarak düşüş olursa bu sağlıksız gebeliğe işaret edebilir.. Size umutlu olun yada umudunuzu yitirin diye bir söylem kullanamayız bu etik değildir. Sadece her şeye hazırlıklı olun. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Merhaba, doktorunuz olumsuz konuşmamış dolaysıyla sizde içinizi ferah tutun. Hcg değerleriniz yakından takip edilmeli .Sürekli olarak düşüş olursa bu sağlıksız gebeliğe işaret edebilir.. Size umutlu olun yada umudunuzu yitirin diye bir söylem kullanamayız bu etik değildir. Sadece her şeye hazırlıklı olun. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..
Merhaba dün 2100 olan değerim bugün 2534 çıktı. Ancak çok yoğun bir sancım var, her iki şekilde ultrasonla bakıldı ancak doktor bir şey göremedi. 5+6 bu arada. Ben normal gebeliği geçtim şu an dış gebelikten korkuyorum. Çünkü karnımda yoğun bir sancı ve az da olsa lekenmem var. Doktor olumlu olumsuz bir şey diyemedi... açıkçası korkuyorum dış gebelikten

E
Merhaba dün 2100 olan değerim bugün 2534 çıktı. Ancak çok yoğun bir sancım var, her iki şekilde ultrasonla bakıldı ancak doktor bir şey göremedi. 5+6 bu arada. Ben normal gebeliği geçtim şu an dış gebelikten korkuyorum. Çünkü karnımda yoğun bir sancı ve az da olsa lekenmem var. Doktor olumlu olumsuz bir şey diyemedi... açıkçası korkuyorum dış gebelikten

Bende 1 hafta önce kimyasal gebelik geçirdim. İlk defa başıma böyle bişey gelmişti bilgisizlik bi yandan umut bi yandan bekledim ama değerim 130 u geçmedi adet oldum bölük börçük yeni bitti adetim. Sizin ki baya yükselmiş inşş normal gebeliktir. Beklemek çok zor o süreçte 2 gün bekledim bende sizi anlayabiliyorum. Rabbim yardımcınız olsun. Hayırlı haberler inşş

Şu anda beklemekten başka çareniz yok. Hamilelik döneminde lekelenme ve sancı olabiliyor ama bu durum dikkate alınmalıdır. Sanırım bir kaç defa daha hcg testi yapacaksınız ve doktorunuz çıkan sonuca göre size bilgi verecek. Allah yardımcınız olsun inşallah olumsuz bir durumla karşılaşmazsınız

Selamlar.. konuyu takip edenler için güncelleme yapayım dedim; bugün kanda beta hcg 1630a düşmüştü. Neyseki dış gebelik ihtimali azalmış oldu. Tabi yine de belli aralıklarla kan verip değerin sıfırlanmasını bekleyeceğiz.. başka bahara kaldı umutlar...

Geri