1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

  Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Ultrason teknolojisinden faydalanarak uygulanan Ultherapy Plus protokolü ile cildin en alt tabakasına inilip kollajen artırımı ve gençlik hücrelerinin çoğalması sağlanıyor. Böylece cildin en altından en yukarıya doğru gençleşme elde ediliyor. Bu sayede yüzde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kendiliğinden yok oluyor.
  Yarım asırdan fazla bir süredir tıpta kullanılan, klinik araştırmalarda güvenilirliği kanıtlanmış, en önemlisi de ses dalgaları ile çalıştığı için radyasyon riski taşımayan bir teknoloji olan ultrason, daha genç görünmek isteyen kişilerin imdadına yetişiyor.

  Ultrason teknolojisinden faydalanılarak geliştirilmiş olan yeni yöntem "Ultherapy Plus Protokolü", cerrahi müdahaleye gerek olmayan bir yüz germe uygulamasıdır. Türkiye'de bu yöntemi ilk uygulayanlar arasında yer alan Medikal Estetik Hekimi Doktor Emre Çiçek, alınan sonuçların 3-4 seneye kadar muhafaza edildiğini belirtiyor.
  Cildin En Alt Tabakasında Oluşan İyileşme Hızla Cilt Yüzeyine Yansıyor
  Cilt yüzeyini tahrip etmeden, cilt altı dokusunu iyileştirerek tedavi eden bu yöntemle cildin alt dokularının da görüntülenmesi sağlanıyor. Gerekli alanlarda sıcak noktalar oluşturuluyor ve kolojen üretiminin arttırılmasıyla cildi gençleştiren hücrelerin oluşumu sağlanarak cilt, doğal olarak kendi kendini yeniliyor. Vektörel olarak uygulandığı için yüzde lifting ortaya çıkıyor. Cildin en alt tabakasında oluşan iyileşme yüzeye yansıyor ve böylelikle uygulayanlar yanak ve gıdıdaki kırışıklık ve sarkmalardan kurtulup daha sıkı ve daha genç bir cilde sahip oluyor.


  Yüz Gençleştirme Yönteminin En Geliştirilmiş Hali Yüz Gençleştirmede en gelişmiş yöntem olan"Ultherapy plus protokolü" ile ilgili eğitimlerini Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki Prof. Dr. Matthew White ve Prof. Dr. Diane Duncan'dan alan Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, ameliyatsız bir yöntemle yüz gölgesindeki göz kapağı, yanak ve gıdı bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak isteyen kadınlara bu yöntemi öneriyor.

  "Ulterapy Plus protokolü"nün yanak kırışıklık ve sarkmaları gıdı yağlanma ve sarkmaları göz çevresindeki gevşemede ve göz kapağındaki düşüklük ve kırışıklıklarda ciddi azalma ve gençleştirme etkisi yarattığını belirten Doktor Emre Çiçek, ayrıca bu yöntem ile boyun-gıdı bölgesindeki yağlanmada azalma, sıkılaşma ve toparlanma; yanak düşüklüklerinde sıkılaşma ve toparlanma sağlandığını; çene kontürünün kaybolduğu durumlarda ise çene kontürünün düzeltilebildiğini; boyun ve dekolte kırışıklıklarının giderildiğini dile getirdi.
  40 Dakikada Yılları Geri Sarıp Gençleşin
  Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından da onaylanmış olan, güvenli ve etkili bir ameliyatsız yüz germe yöntemi olan "Ultherapy Plus protokolü " ile ilgili olarak Dr. Çiçek, 40 dakikada gibi bir sürede yılları geriye sarıp gençleşmenin mümkün olduğunu söyledi.

  Aynı Gün İçinde Günlük Hayatınıza Dönmeniz Mümkün
  Radyasyon saçan X ışınlarıyla değil, insan kulağının işitemeyeceği kadar düşük frekanstaki ses dalgaları ile çalışan ultrason teknolojisinin, neredeyse yarım asırdır güvenle kullanıldığını belirten Dr. Emre Çiçek, "Son derece gelişmiş ve güvenli bir teknolojiye sahip olan " Ultherapy plus protokolü", 30 yaş ile 65 yaş arasındaki kişiler için daha uygun ve sık tercih edilmeye başlanan bir cilt yenileme ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy plus protokolü ile ameliyatsız yüz germe uygulamasında hastaya herhangi bir anestezi verilmesine gerek yoktur. Günlük hayatı aksatmaz, kanama, morarma veya şişme oluşmaz uygulanan kişiler hemen günlük aktivitelerine dönebilirler" dedi.


   
 2. liya

  liya Üye Üye

  Kayıt:
  22 Nisan 2017
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  18
  altın iğnenin sarkmalara ve kırışıklığa karşı iyi bir yöntem olduğunu duymuştum ama biraz ücreti yüksek bir yöntem olsada etkili bir yöntem belli bir yaştan sonra cilt yerçekimine maruz kalarak ciltte sarkmalar oluşuyor özellikle cilt için sürdüğünüz kremlerinizi mutlaka aşağıdan yukarıya doğru yedirerek ve masaj yaparak sürerek cildinizin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.
   
 3. Ecem ;)

  Ecem ;) Üye Üye

  Kayıt:
  21 Nisan 2017
  Mesajlar:
  187
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  18
  Merhaba canım daha önce altın iğne yöntemini denedinizmi merak ediyorum.Şayet yaptırıp sonuçtan memnunsanız bilgi verebilirmisiniz ? Tam olarak fiyatı nedir ve işlem acılımı caba ?
   
Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ciltteki sarkma ve kırışıklıklar için maske

  Ciltteki sarkma ve kırışıklıklar için maske

  kırışıklıklar için maske kirisikliklar icin maske ciltte sarkma yüz sarkması için cilt sarkması Cilt sarkmalarına karşı önlem olarak uygulayabileceğiniz Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu maske tarifini sizler için paylaşıyorum Cilt zaman içerisinde bazı sebeblerden deforme olabilir. Güneş ışınları, kozmetik ürünler, rahatsızlıklar v.s. sebeblerden dolayı. Yüz, kişinin aynasıdır. Cilt...
 2. Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem!

  Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmada en etkili yöntem!

  kırışıklardan kurtulma “Doğru nefes alıp vermek ve kaslarınızı doğru çalıştırmayı öğrenmek, hayatınızı değiştirir” diyen ve aslen dans öğretmeni olan Marja Putkisto, Finlandiyalı ve 14 yıldır Londra’da yaşıyor. Beş yıl önce sistemi bulan ve uygulamaya başlayan Patkisto’nun kendi ismini verdiği metod, kısa sürede Avrupalı kadınların gözdesi haline geldi. 51 yaşındaki Marja’nın “Putkisto...
 3. Arkadaşlar En etkili sigara bırakma yöntemi nedir?

  Arkadaşlar En etkili sigara bırakma yöntemi nedir?

  En etkili sigara bırakma yöntemi nedir ben artık şu meret sigarayı bırakmak istiyorum ama öyle kolay olacağa benzemiyor ve bu yüzden sizden En etkili sigara bırakma yöntemi nedir diye öneri bekliyorum. Aranızda sigarayı bırakan kişiler var ise bana kendi uyguladıkları yöntemi yazsın lütfen!
 4. gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?

  gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?

  Melekler, herkes farklı bir tarif veriyor. Gribe karşı en etkili karışım hangisi, çok fena hasta oluyorum ve şimdiden önlemimi alayım bari :S
 5. Hastalıklara Karşı En Etkili Dua

  Hastalıklara Karşı En Etkili Dua

  hastalıklar için hangi dua okunmalı hastalık için dua hastalıklar için okunacak dualar Yer gök dua üzerine diyerek sizlere hastalıklara karşı okunması çok etkili dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. En güzel dua Fâtiha’dır. Samimî bir kalble, hangi hastalığa okunursa okunsun biiznillah şifa vesilesi olur. Zaten, Fâtiha’nın isimlerinden biri de “Şâfiye”dir. Ayrıca, başka yirmi kadar...

Sayfayı Paylaş