Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem
6_d.jpg


Ultrason teknolojisinden faydalanarak uygulanan Ultherapy Plus protokolü ile cildin en alt tabakasına inilip kollajen artırımı ve gençlik hücrelerinin çoğalması sağlanıyor. Böylece cildin en altından en yukarıya doğru gençleşme elde ediliyor. Bu sayede yüzde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kendiliğinden yok oluyor.
Yarım asırdan fazla bir süredir tıpta kullanılan, klinik araştırmalarda güvenilirliği kanıtlanmış, en önemlisi de ses dalgaları ile çalıştığı için radyasyon riski taşımayan bir teknoloji olan ultrason, daha genç görünmek isteyen kişilerin imdadına yetişiyor.

Ultrason teknolojisinden faydalanılarak geliştirilmiş olan yeni yöntem "Ultherapy Plus Protokolü", cerrahi müdahaleye gerek olmayan bir yüz germe uygulamasıdır. Türkiye'de bu yöntemi ilk uygulayanlar arasında yer alan Medikal Estetik Hekimi Doktor Emre Çiçek, alınan sonuçların 3-4 seneye kadar muhafaza edildiğini belirtiyor.
Cildin En Alt Tabakasında Oluşan İyileşme Hızla Cilt Yüzeyine Yansıyor
Cilt yüzeyini tahrip etmeden, cilt altı dokusunu iyileştirerek tedavi eden bu yöntemle cildin alt dokularının da görüntülenmesi sağlanıyor. Gerekli alanlarda sıcak noktalar oluşturuluyor ve kolojen üretiminin arttırılmasıyla cildi gençleştiren hücrelerin oluşumu sağlanarak cilt, doğal olarak kendi kendini yeniliyor. Vektörel olarak uygulandığı için yüzde lifting ortaya çıkıyor. Cildin en alt tabakasında oluşan iyileşme yüzeye yansıyor ve böylelikle uygulayanlar yanak ve gıdıdaki kırışıklık ve sarkmalardan kurtulup daha sıkı ve daha genç bir cilde sahip oluyor.

Yüz Gençleştirme Yönteminin En Geliştirilmiş Hali
Yüz Gençleştirmede en gelişmiş yöntem olan"Ultherapy plus protokolü" ile ilgili eğitimlerini Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki Prof. Dr. Matthew White ve Prof. Dr. Diane Duncan'dan alan Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, ameliyatsız bir yöntemle yüz gölgesindeki göz kapağı, yanak ve gıdı bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak isteyen kadınlara bu yöntemi öneriyor.

"Ulterapy Plus protokolü"nün yanak kırışıklık ve sarkmaları gıdı yağlanma ve sarkmaları göz çevresindeki gevşemede ve göz kapağındaki düşüklük ve kırışıklıklarda ciddi azalma ve gençleştirme etkisi yarattığını belirten Doktor Emre Çiçek, ayrıca bu yöntem ile boyun-gıdı bölgesindeki yağlanmada azalma, sıkılaşma ve toparlanma; yanak düşüklüklerinde sıkılaşma ve toparlanma sağlandığını; çene kontürünün kaybolduğu durumlarda ise çene kontürünün düzeltilebildiğini; boyun ve dekolte kırışıklıklarının giderildiğini dile getirdi.
40 Dakikada Yılları Geri Sarıp Gençleşin
Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından da onaylanmış olan, güvenli ve etkili bir ameliyatsız yüz germe yöntemi olan "Ultherapy Plus protokolü " ile ilgili olarak Dr. Çiçek, 40 dakikada gibi bir sürede yılları geriye sarıp gençleşmenin mümkün olduğunu söyledi.

Aynı Gün İçinde Günlük Hayatınıza Dönmeniz Mümkün
Radyasyon saçan X ışınlarıyla değil, insan kulağının işitemeyeceği kadar düşük frekanstaki ses dalgaları ile çalışan ultrason teknolojisinin, neredeyse yarım asırdır güvenle kullanıldığını belirten Dr. Emre Çiçek, "Son derece gelişmiş ve güvenli bir teknolojiye sahip olan " Ultherapy plus protokolü", 30 yaş ile 65 yaş arasındaki kişiler için daha uygun ve sık tercih edilmeye başlanan bir cilt yenileme ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy plus protokolü ile ameliyatsız yüz germe uygulamasında hastaya herhangi bir anestezi verilmesine gerek yoktur. Günlük hayatı aksatmaz, kanama, morarma veya şişme oluşmaz uygulanan kişiler hemen günlük aktivitelerine dönebilirler" dedi.
 
altın iğnenin sarkmalara ve kırışıklığa karşı iyi bir yöntem olduğunu duymuştum ama biraz ücreti yüksek bir yöntem olsada etkili bir yöntem belli bir yaştan sonra cilt yerçekimine maruz kalarak ciltte sarkmalar oluşuyor özellikle cilt için sürdüğünüz kremlerinizi mutlaka aşağıdan yukarıya doğru yedirerek ve masaj yaparak sürerek cildinizin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.
 
altın iğnenin sarkmalara ve kırışıklığa karşı iyi bir yöntem olduğunu duymuştum ama biraz ücreti yüksek bir yöntem olsada etkili bir yöntem belli bir yaştan sonra cilt yerçekimine maruz kalarak ciltte sarkmalar oluşuyor özellikle cilt için sürdüğünüz kremlerinizi mutlaka aşağıdan yukarıya doğru yedirerek ve masaj yaparak sürerek cildinizin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.

Merhaba canım daha önce altın iğne yöntemini denedinizmi merak ediyorum.Şayet yaptırıp sonuçtan memnunsanız bilgi verebilirmisiniz ? Tam olarak fiyatı nedir ve işlem acılımı caba ?
 
Geri
Üst