Kırkkilit otu böbrek taşına iyi gelir mi?

N

Nesibehatay

Forum Okuru
Kırkkilit otu böbrek taşına iyi gelir mi?

Kırkkilit otu melek kadınlar kulübü kırkkilit otu nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar böbrek ağrısı sebebiyle doktora gittiğimde böbrek taşının olduğu söylendi bu böbrek taşını nasıl düşürebilirim diye düşünürken bir arkadaşım kırkkilit otunu önerdi bana böbrek taşı için kırkkilit otunu nasıl kullanabilirim. Çay şeklinde tüketiyoruz galiba nasıl demleniyor nasıl içiyoruz tarifini verirseniz çok sevinirim. Gerçekten böbrek taşı düşerken dayanılmaz bir ağrı bundan kurtulmak istiyorum Bir an önce inşallah kırkkilit otu şifa olur.
 
Merhabalar
Kırkkilit otunun birçok faydası var sağlığımıza bunlardan bazılarını aşağıya liste olarak sıralayacağım ama özel olarak böbrek taşını önlemeye de yardımcı oluyor şöyle ki bir arkadaşım bunu bana tavsiye etti ve ben bunu kemiklerimi kuvvetlendirsin diye 15 gün kullandım. 15 gün sonunda böbrek ağrısı ile uyandım ama çok kötü bir ağrıdı doktora gittiğimde kum döktüğümü söyledi ben büyük ihtimalle kırkkilit otunun böbreğimde ki kumları temizlediğini düşünüyorum yani böbrek taşına da tabii ki iyi gelecektir bu.

"Kırkkilit otu çayı faydaları"​

  • Kemik sağlığı için faydalı
  • Böbrek kumu taşı dökmede yardımcı
  • Eklem ağrılarına iyi gelir
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Ağız içi yaralarına ve diş eti sağlığına iyi gelir
  • Mide yaraları ve sorunlarına iyi gelir
Tabii eğer böbrek taşınız varsa bol miktarda su içmelisiniz su oldukça iyi geliyor böbreklere bunun yanında "böbrek taşına ne iyi gelir" başlıklı yazımızda aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

 
Geri
Üst