kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

benim saçlarım çook uzun ama 5-6-7 yaşlarında bi kardeşim war yaşı büyük olmasına rağmen saçları 5-cm felan nasıl uzaya bilceği hakkındda bi fikri olan warmı

arkadaşlar bunun için böyle karışımlara hiç gerek yok ne biliyorsunuz bazı saçlar için zararlı olabilir saçınızı durduk yere mahvetmeyin saçınız karışıma alışırsa yapmadığınız zaman dökülmeler cansızlaşmalar başlar bu sefer ii ce kötüye gider benim tavsiyelerim
1- bol bol su iç
2-bol bol vitamin al (meyve ye)
3-gece yatmadan önce saçını hafif ıslat ör ve yat
not: örmek zor geliyorsa en azından topla (örmek daha yararlı)
4- saçını haftada 2-3 kez yıka

5- banyo yaparken kaliteli şampuanla saç dibine masaj yap.
6- zeytinyağlı sabun sür ardından şampuan sür.
vs. vs.
onların sağlığını düşün!!!!!

bnde yapıyorum şimdi sirke wsaçlarıma sürdüm

saçLar

arkadslar ben sırkeyı denedım azıcıkta olsaa saclarım uzadıı yanı goruyorm kıı bna yaradı ama bn üzüm sırkesı kullanyrm :D

sirkeyi denemiştim bir kaç kez saçlarıma parlak bir görünüm kazandırmıştı ama herne kadarda şampuanla yıkasan bir kaç gün biraz sirke kokusu kalıyor :SD

saç uzatma

1 litre suya 3 adet büyük havucu elinizde bölüp suda 30 dk kaynatın.eğer saçınız omuz hizasından yukarıdaysa yarımlitre su kullanın :9 ayarlayın işte sizz..sonra süzün suyu hafif ılk olduğu zaman içine 1 yumurta kırın ve çırpın 1 saat saçta bekletin.... saçını hem çok parlak ve canlı olacak hemde daha kolay uzayacak... yumurta kokusunu sorun etmeyin çıkıyo

hiç denemedim sirke uygulamasını... yok yumurtaymış falan doğrusu ben bişey denemedim kendi zaten geç uzamaz çabuk uzuyo saçlarım ama biraz daha çabuk uzasa hiç te fena olmaz hani :)

napın ne edın ama turp olayını denemeyın :D

inanılmaz kotu koku yayıyor ve evde durulmaz hal aldırıyor:)))

ustelık o koku ıcınıze kadar ıslıyor sonrasında da turp yıemez hale gelıyorsunuz:):)

işin garıbı de bu kadar kotu kokan bı kür ise yarıyor

Geri