Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Ne büyük sorun dimi melekler kıskançlık, ama nedense bunlar bazen yerli yersiz ,gerekli gereksiz kıskançlıklar oluyor.Kıskanılmak bazen sevindiyor ama bazende sinir yaratabiliyor hatta ilişkiler bile bitiyor.
sevgili-kavgasi-havaalanini-karistirdi-166-3772.jpg

Eminimki hep yaşıyoruz bu sorunları ve buna bir çözüm bulmakta o kadar kolay degil.Eger bu sorunları birbirimizle paylaşırsak ortak bir çözüm bulursak,bunun üstesinden gelebilecegimizi düşünüyorum.Hadii burda birlikte hem paylaşıp hemde çözüm bulalım bir nevi melek dayanışmasııııı:yahoo::yahoo:

Son düzenleme:
Cevap: Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Ayyy kıskanç erkeklerden çekmeyen çok azdır herhalde yaaa .Ben zamanında ne çektim oraya gitme buraya gitme şunu giyme şunla konuşma dakika başı ara hesap ver nereye kadar bunaldım yaa:uhu::uhu: hiç tahammülüm yok böle şeylere bi kere de normali rastgelsin yaa :D Aman ayrıldım da rahat ettim canımdan kıymetlimi beea ohyandan

:dancing:Walla ben daha kıskancım hatta bazen öyle durum oluyor ki gülüp geçiyor o ise aksine tam istediğim gibi sıkmaz we rahar bırakır ama dikkat eder belli etmeden ben ise cılgını çıkarır deşer suyunu içerim :puha: Şu huyumu değiştirmek istiyorum ama ya :d040:birden köpürüyorum kendimi utuncada içim rahar etmiyor bağırıp çağırınca kendime geliyorum .. iş işten geçiyor o ayrı:D:D

Ayyy kıskanç erkeklerden çekmeyen çok azdır herhalde yaaa .Ben zamanında ne çektim oraya gitme buraya gitme şunu giyme şunla konuşma dakika başı ara hesap ver nereye kadar bunaldım yaa:uhu::uhu: hiç tahammülüm yok böle şeylere bi kere de normali rastgelsin yaa :D Aman ayrıldım da rahat ettim canımdan kıymetlimi beea ohyandan

canım bizde daha 2 aya kadar öyleydik gittiğin heryere karışırdı her dakika yaptığımı yediğimi içtiğimi sorardı ailemin yanına bile kendim gelemezdim bak şimdi nerdeyse 2 haftadır ailemin yanındayım zamanla düzeliyo her sey tabi bende kıskancım ama belli edmiyom

Aslında kızlar bazen onlarında haklı olduklarını düşünürüm ama birazz abartıyolar bu yüzdende cok sinir bozucu oluyo yani sonunda kaprisli gibi ilişkiyi bitirmekte iyi bir çözüm oluyo ama bitirmeden önce çözüm yolları bulmak gerek .yada kkonusarak halledilebilir gibi.

gerçekden aşırısı hiç iyi değil 3 senelik beraberliğimz dün bitti onun kıskançlığı yüzünden ne kdr konuşsakda tekrar denesekde olmadı yürütemedik ben hep ewde durucam p hep gezicek böle istiyordu artık bitti we istediğim herşeyi yapabilicem ne kdr kalbime söz geçiremesemde

bu paylaşım alanı gerçekten lazımdı :ehi: öncelikle kartanem tesekkürlerr canımmm....
şunu söyleyeyim ki bazen bende kıskanan erkeklere (yani kendi sevgilim adına) hak verdigim zamanlar oluyoor çünkü onlar hayata erkek gözüyle baktıkları için bizi koruyup kollama geregi duymaları kendi cinslerini daha iyi tanıdıkları içindir... ama abartmıyorlar mı?evet abarttıkları saçmaladıkları zamanlar oluyor ve ben ozaman çıldırıyorum kaşınma

aynı sekilde sen evde oturacaksın ben iştedigimi yaparım tavırlarını da çok bencilce buluyorum bu durumun çözülecegine dair pek umudum yok kızlar acıkça söyleyeyimm insan 7sinde neyse 70inde odur bence :şey:

Aslında kızlar degiştirmekte bizim elimizde diye düşünüyorum ben tabii kıskanması gerekir.Hiç kıskanmıyorsa bir erkek altında ben mutlaka bir şeyler ararım.Ama hepimizin de gördügü gibi çok aşırı tepki veriyorlar.bence onlar bizi nasıl kıskanıyorsa bizde onlara aynı tepkiyi verelim o zaman hatalarını anlarlar diye düşünüyorum siz ne dersiniz sizcede güzel bir fikir degilmi?

yaşım küçük olmasına rağmen şahsen bende çekenlerdenim. erkek arkadaşımdan gerçekten kimi zaman çok ii gerektiği yerlerde iyi ama . olur olmadık şeylere bazen kıskançlık çok sinir kaçıyo ya. uyarıyorum anlamıyo bende pek ellemiyom suyuna gidiyom seviyom ayrılmakda istemem :):) ayşş utandım azcık

yok cnm değiştirmek bizim elimizde birazda en başında konuşucaksın ilişkinin başlarında ben konuşmadım we şimdi ise çekiyorum hep onun dediğini yaptım her dediğine eft dedim eft dedikçe üstüme çıktı artık dayanamadım bir zaman sonra çok sıkıyor açık sölemek gerkirse....

Geri