Kist İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kist İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri
kist tedavisi, kist için bitkisel çaylar, kist için bitkisel yöntem, kiste iyi gelen bitkiler
Bazı bayanlar da oluşan kistlerin kimisi iyi huylu ve zararsız olduğu gibi bazılarıda tedavi edilmezse daha ciddi sağlık sorunlarına kadar götüren bir kadın hastalığıdır.
Öncelikle kist ile ilgili tedavi için mutlaka uzman bir doktora görünmenizi tavsiye ediyor ve zararsız küçük kistlere iyi gelecek bitkisel tedavi yöntemleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz.
adet-kanamasi.jpg


Öncelikle kistin nasıl ve neden olduğunu açıklarsak eğer, kist deri altında bulunan yağ bezelerinin, vucudun herangi bir yerinde birleşerek yumru halinde bir hal almasındandır. Deri üstünde ise hafif bir şişlik şeklinde kendini belli eder. 0 ile 2 santim arasında değişik boyutlarda olabilir. Zararsız kistler dokunulduğunda yumuşak bir his verir. Zararlı ve ciddi olarak adlandırılan enfeksiyonlu kistler ise dokunulduğunda sert olduğu görülür.

Normal zararsız kistlerin bitkisel ürünlerle nasıl etkisiz hale getirildiğini anlatacak olursa eğer;

öncelikle bu vereceğimiz bilgi bayanlarda sıkça görülen yumurtalı kisti ve meme kistleri için tercih edilmektedir. Bu bitkisel karışım, kekik suyu, biberiye suyu, karabaş suyunun karıştırılması ile yapılır. Bu karışım günde bir bardak içilerek kullanılır.
Diger bir karışım ise keten tohumu, zencefil, polen, üzüm çekirdeği, bal, ısırgan out, pekmez, çörek out ve zerdaçaldan oluşur. Bu saydığımız malzemeler iyice karıştırılarak hazırlanır. Günde iki tatlı kaşığı yiyerek kullanılmaktadır. Üç vey a dört ay süresince kullanılırsa kist için büyük bir şekilde müdahale edilir. Onceden de dediğimiz gibi bu karışımlar sadece zararsız kistler içindir.

Ciddi durumlarda ki kistler için en kısa sürede bir doktora görününüz.
 
Üst